دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۵۷۷
۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸

تواصی به حق و تواصی به صبر از ویژگی‌های تبلیغات اسلامی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: یکی از ویژگی‌های سازمان تبلیغات تواصی به حق و تواصی به صبر خواهد بود.
علی جواهری نویسنده

به گزارش روابط عمومی سازمان تبغات اسلامی، حجت الاسلام مهدی ارتقایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان در مراسم معارفه مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد اظهار کرد: اسدآباد یک شهر بین‌المللی است، بزرگان، فقها و سیاستمداران خوبی در این شهرستان بوده است.

وی افزود: رسالت اصلی سازمان تبلیغات اسلامی جهاد تبیین است و بارها رهبر انقلاب اسلامی در این مورد صحبت تاکید کرده‌اند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب گفت: اخیراً هم رهبر انقلاب اسلامی در زمینه جهاد تبیین دوباره توصیه کردند و فرمودند کار ویژه من و شما مبلغ‌ها، جهاد تبیین است هر نقصی وجود داشته از نبود جهاد تبیین و هر موفقیتی حاصل شود از وجود جهاد تبیین بوده است.

حجت‌الاسلام ارتقایی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب اسلامی در سه سال گذشته در عید مبعث سه بار بر موضوع تواصی به حق و تواصی به صبر داشته‌اند چون دشمن در ایران دنبال بهانه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به رژیم کودک‌کش اسرائیل بیان کرد: ۶۳ سال اسرائیل در حال جنگ، خونریزی و کودک کشی است و یک بار جبهه مقاومت وارد آن هجمه شده است، اگر ما در خاک دفاعی حضور داشته باشیم وضعیت همان گونه خواهد بود که شاهد آن هستیم.

وی عنوان کرد: طبق سخنان رهبر انقلاب اسلامی به قله نزدیک شده‌ایم و مسیر رشد و تعالی است و باید غفلت و ناامیدی را از کشور دور کنیم و نهضت تواصی را جدی دنبال کنیم اگر اینگونه نشود امر خطرناکی برای کشور پیش خواهد آمد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی در ادامه بابیان اینکه یکی از ویژگی‌های سازمان تبلیغات تواصی به حق وتواصی به صبر خواهد بود و باید با این دو ویژگی از جاها با خطری عبور کنیم، بیان کرد: ما باید نسبت به فضای که برای زن به وجود آورده‌اند مدعی شویم مردم را مقابل حاکمیت قرار دادن و این نقشه کثیف و شوم دشمن است.

حجت الاسلام ارتقایی عنوان کرد: با معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و با شناختن نگاه و دیدگاه اسلام نسبت به مقوله زن می‌توانیم دشمن را در نابودی نقشه‌ها از بین ببریم.

وی در ادامه افزود: الحمدالله خطه   دیار پاکی و صداقت، دیارجوانمردی و مردانگی، دیار منادی وحدت اسلامی سید جمال الدین اسدآبادی (رحمت الله عليه) ، و دیار غیور مردانی همچون شهید والامقام سردار سعید قهاری سعید ، در   دارالمجاهدين استان همدان است. با  تقديم قريب به 403شهيد و 150 جانباز به انقلاب اسلامي برگ زريني در تاريخ و نشانه‌­اي از شيفتگي و ارادت مردم اين منطقه به اسلام و انقلاب است. که رسالت سازمان درقبال این تاریخ درخشان باید بیش پیش در خدمت مردمی سازی امر تبلیغ قرار گیرد.

وی در پایان از زحمات حجت الاسلام روح الله رستمی مدیر اسبق اداره و مجموه همکاران خدوم وتلاشگر شهرستان تقدیر و قدرانی کردند و حجت الاسلام علی اصغر طالبی به عنوان مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد منصوب شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار