کد خبر: ۱۱۶۷۲
معاون فرهنگی شهرداری اهواز:

سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها در دل مردم جای دارد

معاونت فرهنگی شهرداری برای اکران شهری آثار تولیدی و برگزیده این سوگواره پای کار خواهد بود.
۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶

جلسه هم اندیشی هیئت اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها با حجت الاسلام حمید رعیتی، معاون فرهنگی شهرداری اهواز اظهار داشت: زمانی که به معاونت فرهنگی آمدم برای خود اهدافی را مشخص کردم که یکی از آن ها حمایت از کارهای فرهنگی هنرمندان است تا در مدتی که هستیم به نوعی آن ها را تقویت کنیم.

وی ضمن عرض خداقوت و تشکر از هئیت اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها بیان داشت: یکی نقاط قوت این سوگواره مردمی بودن آن است و این نکته باید در همه جهات به ویژه اختتامیه دیده شود.

حجت‌الاسلام رعیتی عنوان داشت: در کنار شما هستیم و همه تلاشمان را برای حمایت از این سوگواره به کار می بندیم.

معاون فرهنگی شهرداری اهواز افزود: آثار ارسالی هنرمندان در فضای خاص منتشر شود تا در دید عموم باشد و به کف جامعه برسند تا هنرمندان شیرینی و حلاوت کارشان را بچشند.

وی با بیان اینکه سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها در دل مردم جای دارد؛ افزود: زحمات بسیار زیادی برای اجرای این سوگواره در استان کشیده شده است و از همه افرادی که در این راستا یاری کردند، سپاسگزارم.

حجت‌الاسلام رعیتی ادامه داد: معاونت فرهنگی شهرداری برای اکران شهری آثار تولیدی و برگزیده این سوگواره پای کار خواهد بود.

معاون فرهنگی شهرداری اهواز به اهمیت تولید آثار فاخر اربعینی اشاره داشت و بر تقویت و آموزش جدی هنر دوستان انقلابی برای ورود به این عرصه تاکید کرد.

در ادامه حمیدرضا بهوندی، دبیر اجرایی دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها اظهار داشت: از ابتدای کار ١٠ خبرگزاری رسمی و ٢ روزنامه کشوری در انتشار آثار ما را یاری کردند.

وی عنوان داشت: تیزر و برنامه های سوگواره موکب ها از شبکه های مختلف صدا و سیما و رادیو پخش شد.

بهوندی در پایان با اشاره به جریان سازی و شناسایی هنرمندان در کارگاه های برگزار شده گفت: یکی از نکات مثبت و قابل تأمل این سوگواره حضور عموم مردم با سلایق مختلف در کارگاه های آموزشی است.

گفتنی است، بنا بر اعلام دبیرخانه و درخواست هنرمندان مهلت ارسال آثار به دومین سوگواره ملی پایتخت موکب‌ها تا ٣٠ مهرماه تمدید شد.

علاقمندان برای شرکت در این سوگواره می‌توانند آثار خود را تا ٣٠ ماه مهر برای دبیرخانه به نشانی mokebha.ir ارسال کنند.

 

ارسال نظر