دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۷۶۷
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶
اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

توسعه شبکه کنشگران جهاد تبیین نیازمند همراهی همه دستگاه‌ها است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: توسعه شبکه کنشگران جهاد تبیین فقط با تلاش سازمان تبلیغات ممکن نیست و دستگاه‌های دیگر باید همراهی کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام یوسف پورآرین مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین صبح سه شنبه ۲۵ مهرماه در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه مأموریت اصلی تبلیغات اسلامی جهاد تبیین است، اظهار کرد: در راستای جهاد تبیین به دنبال ایجاد شبکه‌های جدید تبلیغی در استان قزوین هستیم.

وی افزود: حداقل سه درصد جامعه استان قزوین باید تبدیل به یک کنشگر واقعی جهاد تبیین باشند و در این مسیر با تمام توان در حال حرکت هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین عنوان کرد: توسعه شبکه کنشگران جهاد تبیین فقط با سازمان تبلیغات اسلامی ممکن نیست و دستگاه‌های دیگر نیز باید همراهی کنند.

وی تاکید کرد: این کنشگران فقط کنشگران و شبکه تبلیغی تبلیغات اسلامی نیستند بلکه به شبکه تبلیغی انقلاب اسلامی تبدیل خواهند شد و این نیاز است که همه دستگاه‌ها و نهادها نسبت به آن دغدغه داشته باشند.

حجت الاسلام پورآرین در پایان یادآور شد: اولویت ما این است که در سه حوزه بانوان، دانش آموزان با نگاه دختران و صنوف پر رجوع از سوی مردم فعال شویم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار