۵۱ : ۲۳ - ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۷۸۵
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان:

دولت‌های اسلامی باید نسبت به شکستن محاصره غزه واکنش نشان دهند

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با تاکید بر شکسته شدن محاصره غزه گفت: دولت‌های اسلامی باید نسبت به شکستن محاصره غزه واکنش جدی نشان دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام جلیل مختاری‌نیا با بیان اینکه دولت‌های اسلامی باید نسبت به شکستن محاصره غزه واکنش جدی نشان دهند، اظهار کرد: کشورهایی که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل درباره باز کردن گذرگاه‌های بشر دوستانه، به سمت غزه را رد کردند، مسئول کشتار وحشیانه در نوار غزه و بیمارستان المعمدانی و به خاک و خون کشیده شدن کودکان و زنان مظلوم و بی‌پناه می‌دانیم.

وی با اشاره به قسمتی از دعای افتتاح «اَللّهُمَّ اِنّا نَشْکوُ اِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنا صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَالِهِ»، افزود: اعمال فجیع و مصیبت حمله وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کشتار کارکنان و بیماران بستری بیمارستان المعمدانی غزه که مغایر با تمامی مجاهدات بین‌المللی و کنوانسیون ژنو است، را به شدت محکوم می‌کنیم.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه دولت‌های اسلامی باید نسبت به شکستن محاصره غزه واکنش جدی نشان دهند؛ تصریح کرد: کشورهایی که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل درباره باز کردن گذرگاه‌های بشر دوستانه، به سمت غزه را رد کردند، مسئول کشتار وحشیانه در نوار غزه و بیمارستان المعمدانی و به خاک و خون کشیده شدن کودکان و زنان مظلوم و بی‌پناه می‌دانیم.

وی عنوان کرد: از مردم غیرتمند و انسان دوست استان عزیزمان می‌خواهیم که فریاد برآرند و اعلام انزجار خود را از این جنایات اعلام دارند.

حجت‌الاسلام مختاری نیا در پایان خاطرنشان کرد: از خداوند متعال پیروزی رزمندگان اسلام در غزه و رحمت واسعه الهی برای شهدا و شفای عاجل برای مجروحان و صبر و شکیبایی بازماندگان را مسئلت داریم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار