دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۷۸۷
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴

کارگاه آموزشی روایت برتر در اهواز برگزار می گردد

دومین دوره مهارت افزایی کارشناسان روابط عمومی ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان ها استان خوزستان در آبان ماه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان هدف از برگزاری این کارگاه را مهارت افزایی کارشناسان روابط عمومی دانست و تاکید کرد : یکی از مهم ترین اساب و ابزار جهاد تبیین آموزش تکنیک های خبر نویسی و روایت گری است که با استفاده از اساتید و مربیان برجسته به هنر جویان انتقال داده می شود.

امینی موحد افزود : با هدف توجه به زیست بوم های منطقه ای خوزستان ؛ هنر جویان این کارگاه را به سه بخش تقسیم کردیم و در قالب سه هفته آموزشی به صورت متمرکز مطالب تخصصی این حوزه را ارائه می کنیم.

وی حضور حرفه ای و توجه به اقتضائات در جنگ روایت ها را از ویژگی های مدیران برتر روابط عمومی دانست و افزود : اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان نقش ویژه ای را برای مدیران روابط عمومی ادارات شهرستانی خود در نظرگرفته که مشارکت در دوره های آموزشی از مولفه های انتخاب مدیران شایسته می داند.

حجت الاسلام امینی موحد از صدور گواهی نامه پایان دوره آموزشی برای شرکت کنندگان این دوره خبر داد و گفت : طبق هماهنگی های صورت گرفته با مراکز آموزشی معتبر بنا شده در پایان دوره و پس از برگزاری آزمون به نفرات برگزیده گواهی پایان دوره تقدیم گردد.

کارگاه آموزشی روایت برتر در اهواز برگزار می گردد

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار