دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۷۸۸
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶

پیش رویداد خانواده با موضوع جمعیت و فرزندآوری در بوشهر برگزار شد

به همت امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر پیش رویداد خانواده با موضوع جمعیت و فرزندآوری در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، پیش رویداد خانواده با موضوع فرزندآوری و جمعیت ۳۰ مهر ۱۴۰۲ در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.

این نشست با سخنرانی دکتر صالح قاسمی، کارشناس تحولات جمعیت ایران و جهان و دبیر مرکز مطالعات راهبردی جمعیت در رویداد جمعیت و فرزندآوری و باحضور فعالین و کنشگران این عرصه برگزار شد.

سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در ابتدای این نشست تربیت کنشگر تخصصی خانواده با موضوع فرزندآوری را از برنامه‌های این مجموعه  برشمرد.

حجت‌الاسلام صادق‌زاده افزود: پیش رویداد خانواده با توجه به هجمه دشمن در جنگ ترکیبی و تغییر در نظام مسائل جامعه و در راستای تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری در عرصه‌هایی مثل فرزندآوری، جهاد تبیین و حجاب و عفاف پیش رویداد خانواده با موضوع فرزندآوری و جمعیت طراحی و برگزار شد، لذا دنبال این هستیم با شناسایی فعالان و علاقمندان این عرصه و با حضور اساتید مطرح در این حوزه، دوره تخصصی تربیت کنشگر جمعیت را برگزار کنیم.

وی افزود: رویکرد اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در عرصه نظام مسائلی که دغدغه، ولی جامعه باشد، این است که بتوانیم با کمک جامعه نخبگانی و ایده پردازانی که در این حوزه‌ها تخصص لازم را دارند با برنامه‌ریزی دقیق، اثرگذاری مطلوبی را در میدان کنشگری داشته باشیم.

گفتنی است، پیش رویداد خانواده با حضور رقیه زنگنه‌نژاد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر، حجت‌الاسلام حسن صادق‌زاده سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، مبلغین، مبلغات و فعالان حوزه جمعیت و خانواده  برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار