۳۹ : ۲۲ - ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۸۶۶
۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۱
سازمان سینمایی سوره | همزمان با روز انیمیشن؛

«رویاشهر» با داستانی ماجراجویانه در راه است

انیمیشن سینمایی «رویاشهر» جدیدترین اثر مرکز انیمیشن سوره است که به مراحل فنی رسید.

«رویاشهر» با داستانی ماجراجویانه در راه استبه گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، همزمان با روز جهانی انیمیشن، نخستین خبر از انیمیشن سینمایی «رویاشهر» جدیدترین اثر مرکز انیمیشن سوره به تهیه‌کنندگی مصطفی حسن‌آبادی و نویسندگی و کارگردانی محسن عنایتی منتشر شد.

این انیمیشن پس از ٢ سال از آغاز فرایند طراحی و تولید، به تازگی وارد مرحله پس‌تولید شده و مراحل فنی آن در حال انجام است، که به‌طور همزمان از لوگوی رسمی این انیمیشن سینمایی نیز رونمایی به عمل آمد.

پس از اکران موفق انیمیشن سینمایی «لوپتو» که در شرایط کم رونقی سینما‌ها توانست به فروش خوبی دست پیدا کند و همچنین کسب جوایز «مسافری از گانورا» در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان که به زودی راهی اکران خواهد شد، «رویاشهر» سومین اثر مرکز انیمیشن سوره است که برای حضور احتمالی در جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.

این اثر که تولید آن پس از انیمیشن «بنیامین» توسط شرکت آینده‌نگار آغاز شد، در رویداد رویازی ارائه و جزو تولیدات سازمان سینمایی سوره قرار گرفت که بعدتر معاونت فرهنگی شهرداری تهران و مجتمع مهوا نیز در روند تولید، از آن حمایت کردند.

انیمیشن سینمایی «رویاشهر» داستان ماجراجویانه پسربچه‌ای به نام آرات است که تصمیم دارد قهرمان رویاشهر شود. این اثر نگاهی به آینده دارد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار