دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۰۸
۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۶
با حضور کارشناسان بین‌المللی انجام شد؛

همایش بصیرتی طوفان‌ الأقصی در بندرعباس

همایش بصیرتی طوفان الاقصی با هدف بررسی زمینه ها، دلایل و پیامدهای عملیات طوفان‌الاقصی در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، همایش بصیرتی طوفان الأقصی شامگاه سه‌شنبه ۹ آبان‌ماه با هدف بررسی زمینه‌ها، دلایل و پیامد‌های عملیات طوفان‌الاقصی با حضور مسعود اسداللهی کارشناس مسائل منطقه‌ای و بین‌الملل و مشاور سیاسی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تیسیر سلیمان، آزاده فلسطینی و عضو هیئت موسس کتائب قسام در قدس در بندرعباس برگزار شد.

در این همایش، تیسیر سلیمان، آزاده فلسطینی و عضو هیئت موسس کتایب قسام در قدس، چگونگی شروع عملیات طوفان الأقصی را تشریح کرد.

آماده عملیات دوم برای نابودی کامل رژیم‌صهیونیست هستیم

آزاده فلسطینی گفت: در مرحله اول با عملیات طوفان‌الاقصی هیبت و جایگاه این رژیم را در جهان حذف کردیم و آماده عملیات دوم برای نابودی کامل این رژیم هستیم.

تیسیر حمدان سلیمان، از منطقه مسجدالاقصی فلسطین اظهار کرد: ۲۰ سال در زندان رژیم صهیونیست بودم و عضو هیئت موسس کتاب قسام در قدس هستم.

این آزاده فلسطینی عنوان کرد: در حال حاضر در حال تجمیع نیرو‌های مقاومت از جوانان برای حمله‌های دوباره برای سرنگونی رژیم عاصب صهیونیستی هستم.

تیسیر حمدان سلیمان مطرح کرد: یکی از پیام‌های من برای تمامی مسلمین جهان این است که در حال حاضر نیاز مبرم به اسلحه داریم و آن چیزی که از لحاظ سیاسی اهمیت دارد وجود سلاح و افراد بیشتر است تا مانند سدی در برابر حملات اسرائیلی بایستیم.

وی خاطر نشان کرد: در مرحله اول با عملیات طوفان‌الاقصی اولین ضربه سنگین را به اسرائیلی‌ها زدیم و هیبت و جایگاه این رژیم را در جهان حذف کردیم و آماده عملیات دوم برای نابودی کامل این رژیم هستیم.

اسداللهی در این همایش به تبیین ابعاد مختلف عملیات طوفان الأقصی پرداخت.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار