۰۷ : ۲۲ - ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۰۹
۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸

برگزیدگان رویداد ملی «هوای نو» در اردبیل معرفی شدند

مراسم تجلیل از برگزیدگان رویداد ملی «هوای نو» در محل اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل برگزار و با اهدای لوح و هدایایی از برترین‌ها تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در مراسم تجلیل از برگزیدگان «مهرواره هوای نو» و بررسی برنامه های عزاداری ماه محرم و صفر، در سخنانی گفت: عظمت فرهنگ اردبیل به حدی است که در کلام رهبر انقلاب، فرهنگ اهل بیت و رواج شیعه در ایران مدیون دیار اردبیل است و این ظرفیت بزرگ فرهنگی برای این استان است.

حجت الاسلام جعفرزاده تاکید کرد: مسئولین هیئت های مذهبی، روحانیون، شعرای آئینی، مداحان و قاریان قرآن فعال در هیئت ها باید از هر فرصتی برای تبیین و روشنگر در خصوص مسئله فلسطین و جنایات اسرائیل، پرداخته و به دشمنان نظام اسلامی فرصت تشویش افکار عمومی را ندهند.

در ادامه، حجت الاسلام علمی دبیر رویداد ملی «هوای نو» در سخنانی افزود: با اجرای این رویداد در تلاشیم تا خدمات خالصانه و موثر هیئت های مذهبی را در جامعه معرفی و در جذب گسترده مردم علی الخصوص نوجوانان و جوانان به این گروه های مردمی حمایت های لازم را انجام دهیم.

وی جهاد تبیین را مهم ترین وظیفه هیئت های مذهبی عنوان کرد و افزود: یکی از کارهایی که رهبر معظم انقلاب در خصوص مسئله غزه فرموند، حمایت و اعلام همراهی با جبهه مقاومت است که در کشور ما راه اندازی پویش «حریفت منم» با شرکت قریب به 7 میلیون ایرانی اعلام اطاعت از فرامین رهبری و حمایت از مردم مظلوم غزه است.

برگزیدگان رویداد ملی «هوای نو» در اردبیل معرفی شدند

در پایان این مراسم از برترین‌های رویداد ملی «هوای نو» استان اردبیل و نیز هیئت‌های فعال در برنامه‌های عزاداری محرم و صفر به اسامی حسین خیری هیئت صدای عاشورا حضرت رقیه (س)، احد صبری مسئول هیئت بیت الاحزان، اعظم قاسم علاف مسئول هیئت مذهبی فاطمه الزهرا (س)، لطفعلی ملکی مسئول هیئت مذهبی پنج تن آل عبا (ع)، علی اکبر دادخواه هیئت جوانان مسجد امام جعفر صادق (ع)، سید ابراهیم میرعباسزاده هیئت النور، علی حسن زاده هیئت رزمندگان اسلام استان اردبیل، حسین حاج حسینی هیئت مکتب الشهدا، سلیمان احمدی گیوی مسئول هیئت مذهبی حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، روح الله سرمدی مسئول هیئت مذهبی شهدای گمنام، احمد بهرام زاده مسئول هیئت ثارالله ضیاءالصالحین و ارسلان بخت آور هیئت علمداران کربلا با اهپدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار