دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۴۲
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
رییس اداره تبلیغات اسلامی گرگان خبر داد:

برگزاری بش از ۴۰ برنامه شاخص با موضوع طوفان الاقصی

حجت الاسلام سید جواد محمدزاده از برگزاری بیش از ۴۰ برنامه شاخص با موضوع طوفان الاقصی در مساجد و محل‌های مردمی گرگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام سید جواد محمدزاده در نشست تحلیلی بصیرتی با موضوع طوفان الاقصی اظهار کرد: رژیم غاصب اسراییل در یک مبارزه و در یک جنگ با جبهه مقاومت اسلامی به شکست مفتضحانه رسید.

رییس اداره تبلیغات اسلامی گرگان افزود: جوانان غیور حماس توانستند هیمنه و ارتش پوشالی اسراییل را در هم بشکنند و پیروزی بزرگی را برای جبهه مقاومت به ارمغان بیاورند.

وی ادامه داد: همه مبلغین شهر و روستاهای شهرستان گرگان در تلاش هستند با بزرگداشت شهدای غزه از آرامان های شهدا دفاع کنند.

وی از برگزاری بیش از ۴۰ برنامه شاخص با موضوع طوفان الاقصی در مساجد و محل‌های مردمی گرگان خبر داد و گفت: مبلغین شهرستان گرگان در هیأت‌های محل تبلیغ، مدارس و مساجد در تلاش هستند با روشنگری و بیان دستاوردهای جبهه مقاومت و جنایات رژیم غاصب اسراییل پرده از نفاق جبهه کفر و استکبار بردارند.

وی با اشاره به اینکه اکنون بیش از ۵۰ روحانی در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان مشغول به فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مهم مبلغین کار شبکه سازی و رساندن پیام به جامعه دینی است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی گرگان اضافه کرد: در تمدن اسلامی مبلغان در تلاش هستند مردم را به سمت توحید یگانه پرستی و ارزش‌های دینی سوق دهند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار