۵۲ : ۲۲ - ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۴۴
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲
رییس اداره تبلیغات اسلامی گرگان خبر داد؛

فعالیت ۷۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان گرگان

حجت الاسلام سیدمحمدجواد محمدزاده از فعالیت ۷۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: حدود ۱۰۰ هیئت مذهبی در گرگان طی یک سال گذشته ثبت سامانه طوبی شدند.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام سیدمحمدجواد محمدزاده در جمع خبرنگاران از فعالیت ۷۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: طی یک سال گذشته حدود ۱۰۰ هیئت مذهبی در شهرستان گرگان ثبت سامانه طوبی شدند.

وی با اشاره به اینکه در ایام محرم امسال بیش از ۱۳۰ تن برنج، ۳۰ تن گوشت و ۱۰ تن مرغ با قیمت حواله‌ای بین هیأت‌های شهرستان توزیع شد، خاطرنشان کرد: توزیع کتاب و اقلام فرهنگی یکی دیگر اداره تبلیغات اسلامی است که انجام شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان ادامه داد: طبق برنامه ریزی با حوزه هنری استان، توانستیم دوره‌های رسانه‌ای نیز برای هیأت‌های مذهبی برگزار کنیم.

وی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین هیأت‌ها در این امر پیش رو هستند.

محمد زاده در ادامه با اشاره به موضوع فلسطین بیان کرد: امروز فلسطین مساله اصلی جهان اسلام است.

وی با اشاره به اینکه نبرد بین جبهه حق و باطل یکی از اساسی‌ترین موضوعات روحانیون و مداحان است، یادآور شد: تا کنون بیش از ۴۰ برنامه شاخص با موضوع طوفان الاقصی روحانیون و هیأت‌های مذهبی در مساجد و محل‌های مردمی شهرستان گرگان برگزار شد.

وی همچنین با اشاره به نزدیک شدن ۱۳ آبان، افزود: این روز نماد مبارزه با استکبار جهانی آمریکای جنایت‌کار است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده هر جا قتل و جنایت وجود دارد میدان‌دار اصلی آن آمریکا است، اظهار داشت: هر جا دفاع از مظلوم باشد ایران اسلامی و جبهه حق ایستاده است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار