دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۸۴
۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

هیئت‌های مذهبی مطیع امر رهبری و ولایت مدار هستند

حجت الاسلام عباسعلی گرزین با بیان اینکه همه هیأت‌های مذهبی مطیع امر رهبری و ولایت مدار هستند، گفت: امسال در ماه محرم و صفر ۲۲۵ هیأت مذهبی به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، مراسم تجلیل از کاروان های پیاده به مشهد مقدس و برگزیدگان مهرواره "هوای نو" استان گلستان در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین در این مراسم اظهار کرد: همه باید آگاه باشیم در حال پشت سر گذاشتن ایامی هستیم که به تعبیر مقام معظم رهبری داریم به قله نزدیک می‌شویم.

وی یادآور شد: در این مسیر نهایی و پایانی قله باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم تند بادهای حوادث در ما و اطرافیان مان تأثیر بگذارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند هیأت‌ها نقش اساسی در دوران مختلف مانند پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و در مقابله با تحریم‌ها بر عهده داشتند و توانستند اتفاق‌های مهمی را برای جامعه رقم بزنند.

وی با اشاره به اینکه همه هیأت‌های مذهبی مطیع امر رهبری و ولایت مدار هستند، افزود: هرکجا مقام معظم رهبری دستور دادند هیأت‌ها خودجوش به میدان آمدند و نقش خود را به درستی ایفا کردند که تمام جامعه از برکات و آثار آن بهره مند شدند.

گرزین خاطرنشان کرد: امسال در دو ماه محرم و صفر ۲۲۵ هیأت مذهبی به مشهد مقدس اعزام شدند که از این تعداد ۲۵ هیأت به صورت پیاده حرکت کردند که از آنان تجلیل به عمل آورده شد.

وی با اشاره به اجرای طرح مهر واره هوای نو در استان بیان کرد: با اجرای این طرح از طریق هیأت‌ها توانستیم خدماتی به مردم استان ارائه دهیم که امروز از ۱۱ هیأت مذهبی استان که در این طرح شرکت کرده بودند تجلیل می‌شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار