دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۸۶
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان:

تشکل های دینی بستری مناسب برای تولید عمل صالح هستند

سیدعلی مهاجر هیات‌های مذهبی و تشکل‌های دینی بستری مناسب برای تولید عمل صالح دانست و گفت: هیأت‌های مذهبی یک ظرفیت برای جامعه ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، سیدعلی مهاجر در مراسم تجلیل از کاروان های پیاده به مشهد مقدس در ماه صفر و برگزیدگان مهرواره "هوای نو" استان گلستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که از سرمایه ایمان مردم برای تولید عمل صالح بهره بگیرید، اظهار کرد: هیأت‌های مذهبی و تشکل‌های دینی بستری مناسب برای تولید عمل صالح هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با اشاره به اینکه در حادثه غزه رژیم صهیونیستی سیلی سختی خورد اما در حال مظلوم نمایی است و تریبون‌های خارجی هم در حال کمک کردن به آن هستند، افزود: اکنون ما در حال جنگ نامتقارن هستیم چراکه در فضای مجازی جای شهید با جلاد زمانه عوض شده است.

وی، انتخابات را یک رزمایش بزرگ سیاسی دانست و تصریح کرد: در ۱۱ اسفند امسال مردم غیور ایران اسلامی با حضور و مشارکت خود در انتخابات سیلی بزرگی به دشمن خواهند زد و با هوشیاری، تمام توطئه‌ها را خنثی می‌کنند.

مهاجر ادامه داد: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات باید رقابتی باشد و در فضای سالم انجام شود و این اعتماد به مردم داده می‌شود که رأی آنها نزد ما امانت است و آن را حق ناس می‌دانیم.

وی وجود امام جمعه، مداح و هیأت‌های مذهبی را یک ظرفیت برای جامعه ایران اسلامی دانست و افزود: شما باید واقعیت‌ها را آشکار سازی کنید. گلایه مند هستیم از افرادی که نقطه مثبت را می‌بینند اما آن را انعکاس نمی‌دهند.

مهاجر با اشاره به اینکه اکنون به همت استاندار گلستان زیر ساخت‌های استان در حال درست شدن و رو به پیش است، بیان کرد: استان گلستان طی دو سال گذشته در قطعی برق جز استان‌های سی ام بود اما امسال این مشکل کامل رفع شد.

وی خاطرنشان کرد: اگر چه دشمن سعی می‌کند مردم را به سمت نا امیدی سوق دهد اما ما وظیفه داریم آنها را امیدوار کنیم و نکات مثبت جامعه و نظام را یادآوری کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: افرادی که بستر پیاده روی برای زائران حرم علی ابن موسی الرضا(ع) را فراهم می‌کنند قطعاً از ثواب بیشتری و صدقه جاریه بهره مند می‌شوند.

گفتنی است، این مراسم در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار