دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۰۱۰
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

مداحان تبیین ارزش های اسلام و انقلاب را در اولویت قرار دهند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: مداحان از تریبون مداحی را مبدا تبیین ارزش‌های اسلام و انقلاب قرار دهند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری دعبل خزاعی نمایندگی استان اردبیل در سخنانی بر ضرورت اولویت بخشی به اشعار و مدیحه سرایی در حوزه تبیین ارزش های اسلام و انقلاب تاکید کرد و گفت: مداحان سنگربانان فرهنگ حسینی در جامعه اند.

وی استان دارالارشاد اردبیل را بنا به فرامین رهبری مبدا پایه گذاری مذهب شیعه و فرهنگ حسینی در ایران عنوان کرد و گفت: کشور ایران در احیای ارزش های دینی مدیون اردبیل است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تاسیس بنياد نیکوکاری دعبل خزاعی نمایندگی استان اردبیل را اقدامی شایسته در ترویج فرهنگ احسان و نوعدوستی در جامعه برشمرد و افزود: خیرین نیک اندیش استان اردبیل در تمام امور خیرخواهانه پیشقدم هستند.

بنياد نیکوکاری دعبل خزاعی با حمایت خیرین فعالیت میکند

وی افزود: خیرین در راه اندازی مرکز نیکوکاری دعبل خزاعی نمایندگی استان اردبیل نیز همراهی و تعامل شایسته ای با اداره کل تبلیغات اسلامی و کانون مداحان استان اردبیل داشته و استمرار این همکاری و حمایت لازم و ضروری است.

حجت الاسلام جعفرزاده مداحان را فعالان عرصه جهاد تبیین عنوان کرد و افزود: اولویت اصلی در فعالیت مداحان باید روشنگری حق از باطل بوده و مرز حق و ناحق را مشخص کنند که این همان تبیین است. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح می‌کند: ما امروز نیازمند جهاد تبیین در عرصه مداحی و هیأت هستیم.

مداحان تبیین ارزش های اسلام و انقلاب را در اولویت قرار دهند

رزمندگان جبهه مقاومت مکتب حسینی را الگو خود قرار داده اند

حجت الاسلام جعفرزاده به مسئله فلسطین اشاره کرد و افزود: رزمندگان جبهه مقاومت و حماس اذعان دارند که رشادت و دلیری در مقابله با استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را از مکتب حسینی آموخته اند و هرگز در مقابل باطل تسلیم نخواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با محکومیت جنایات وحشیانه علیه مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد: مداحان و صاحبان تریبون باید در همراه سازی افکار عمومی با جبهه مقاومت به تبیین حقایق بپردازند.

مداحان تبیین ارزش های اسلام و انقلاب را در اولویت قرار دهند

بنياد نیکوکاری دعبل خزاعی امور عام المنفعه را در جامعه ترویج می دهد

در ادامه حسن فتحی رئيس کانون مداحان استان اردبیل در سخنانی با ارائه گزارشی از فعالیت این کانون، آمادگی خود را برای توسعه فعالیت های فرهنگی در جامعه اعلام کرد.

فتحی افزود: تاسیس بنياد نیکوکاری دعبل خزاعی نمایندگی استان اردبیل زمینه ای برای ترویج امور عام المنفعه و خیرخواهانه در بین مداحان و اقشار و مختلف مردم است.

گفتنی است، در این مراسم که با حضور علیرضا حسین نژاد مدیرکل کمیته امداد، رضوان باقلاچی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل و جمعی از مسئولین ادارات و نیز مداحان شاخص استان برگزار شد، حسن فتحی با مجوز رسمی از کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیل به عنوان رئيس مرکز نیکوکاری دعبل خزاعی نمایندگی استان اردبیل معرفی و حکم فعالیت به ایشان اعطا شد.

مداحان تبیین ارزش های اسلام و انقلاب را در اولویت قرار دهند

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار