دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۰۱۶
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۷

مراسم گرامیداشت شهدای غزه در رامهرمز برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهدای غزه و حمایت از مردم مظلوم فلسطین با حضور دانشجویان، اساتید، مسئولین و اقشار مختلف مردم در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان رامهرمز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز ، دکتر حسن لارتی تحلیگر مسائل سیاسی در این مراسم گفت:دشمنی با رژیم صهیونیستی فقط مختص به مسلمانان نیست و هر کسی با هر گرایش دینی اگر طرفدار حق باشد، با چنین رژیم جنایتکاری دشمن خواهد بود.

دکتر لارتی ادامه داد:رژیم غاصب صهیونیستی یک کشور یا دولت نیست بلکه یک پایگاه نظامی است که برای دشمنی با ما و نفوذ آمریکا در منطقه تاسیس شده است.

وی افزود:هر ساله در سرزمین های اشغالی جشنی به نام پوریم برگزار میشود که در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه یهودیان نفوذی در دربار خشایار شاه کشته شدند،برگزاری هرساله جشن پوریم که برای صهیونیست ها تبدیل به سنت شده است نشان دهنده ی دشمنی آنان با مردم ایران است.

در پایان مراسم حاضرین با ذکر شعارهایی علیه آمریکا و اسرائیل انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و جبهه استکبار اعلام نمودند.

گفتنی است این اجتماع به پاس شجاعت و حماسه مقاومت مردم و مادران و کودکان مظلوم و شهید غزه و فلسطین،به همت دانشگاه آزاد شهرستان رامهرمز،هیئات دانشجویی فاطمه الزهرا (س)،کانون بسیج رسانه شهرستان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد با مشارکت اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز برگزار شد. 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار