دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۰۴۷
۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
مسوول بنیاد ملی نوجوان فارس:

نخستین رویداد منطقه‌ای دختران حاج قاسم در شمال فارس برگزار شد

مسوول بنیاد ملی نوجوان شعبه فارس از برگزاری اولین رویداد فرهنگی تربیتی منطقه‌ای دختران حاج قاسم استان فارس با عنوان روشنای زینب (س) در شهرستان آباده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس ، مریم محمدزاده، مسؤول بنیاد ملی نوجوان شعبه فارس گفت: اولین رویداد منطقه‌ای دختران حاج قاسم در شمال استان فارس با نام روشنای زینب (س) از صبح روز ۱۷ آبان در ادامه سلسله رویدادهای دختران حاج قاسم با حضور اساتید کشوری و ۱۲۰ نفر از دانش آموزان شهرستان‌های آباده، اقلید، بوانات، خرم‌بید برگزار شد.

مسؤول بنیاد ملی نوجوان شعبه فارس خاطرنشان کرد: این رویداد به همت اداره کل تبلیغات اسلامی فارس با موضوع تربیت کنشگران فعال اجتماعی در حوزه نوجوانی با استفاده از ظرفیت نوجوانان منطقه برگزار شد و دخترانی از ۴ شهرستان ذکر شده که قبلاً مصاحبه داده و انتخاب شده‌اند در این برنامه شرکت کردند.

محمدزاده در خصوص ضرورت اجرای این رویداد گفت: ما می‌خواهیم از نوجوانان خود محلات و هر منطقه برای شناسایی مشکلات و مسائل مربوط به نوجوانی استفاده کنیم و در نهایت به کمک آنها این را شناسایی کرده و خود آنها برای رفع این مشکلات برنامه‌ریزی کنند و در نهایت وارد مرحله اجرایی شوند.

وی با اشاره به اینکه تعداد شرکت کنندگان در این برنامه حدود ۱۰۰ نفر دانش‌آموز به همراه ۲۰ مربی و استاد بود که به صورت اختصاصی با آنها کار میکردند افزود: سخنران ویژه کشوری این برنامه استاد حجت الاسلام محمد هادی صالح‌پرور بود و از ظرفیت‌های اساتید شهرستان و استان نیز استفاده شده بود.

مسؤول بنیاد ملی نوجوان شعبه فارس در پایان گفت: توانمندسازی و شبکه‌سازی دختران استان و حمایت از ایده‌های فرهنگی تربیتی دختران دانش‌آموز، بها دادن به نوجوانان و هویت‌بخشی به آنها، ارتقای فعالیت اجتماعی و حس مسؤولیت پذیری در آنها از دیگر فواید این رویداد بود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار