دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۰۴۹
۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵

هیئتی که گره گشای مشکلات محله است

 کمک ۵۰ میلیون تومانی هیئت مذهبی بانوان و خانه قرآنی الزهرا (س) اردبیل به تهیه جهیزیه نوعروس خانواده بی بضاعت

هیئتی در اردبیل که گره گشای مشکلات محله است

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، عزیزه عباس زاده مسئول هیئت مذهبی بانوان و خانه قرآنی الزهرا (س) مسجد امام حسین (ع) راه جیران اردبیل گفت: ما جمعی از بانوان هیئتی و قرآنی با جمع آوری مبلغ ۵۰ میلیون تومان، اقدام به خرید لوازم ضروری اعم از یخچال، اجاق گاز، لوازم آشپزخانه و ... برای جهیزیه نوعروس یک خانواده بی بضاعت نموده و با عنایت الهی و همت همگانی بانوان نیکوکار و فعال در این هیئت، بخشی از مشکلات این خانواده نیازمند را رفع کردیم.

وی گفت هیئت مذهبی بانوان و خانه قرآنی الزهرا (س) اردبیل تحت نظارت اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از سال ۸۸ در مسجد امام حسین (ع) راه جیرال اردبیل در بخش های آموزشی، فرهنگی، تبلیغی، کمک‌های مومنانه و فعالیت های دینی در طول سال به فعالیت می‌پردازد.

هیئتی در اردبیل که گره گشای مشکلات محله است

مسئول هیئت مذهبی بانوان و خانه قرآنی الزهرا (س) اردبیل افزود: از برنامه های قرآنی این هیئت و خانه قرآنی، شناسایی خانواده های نیازمندی است که برای امر ازدواج این سنت نبوی منتظر کمک های خیرخواهانه خیرین هستند و در این زمینه با مساعدت بانوان فعال در هیئت کمک های خیرخواهانه در طول سال جمع آوری و به آنان اعطا می شود.

هیئتی در اردبیل که گره گشای مشکلات محله است

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار