دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۰۷۴
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۹
حجت الاسلام فیضی خبر داد؛

دومین رویداد دختران حاج قاسم در ارومیه برگزار شد

نهضت/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه گفت: اداره تبلیغات اسلامی در قالب طرح دختران حاج قاسم پیشقدم شده است و در ارومیه دیگر شهرستان‌های استان نیز این کار را انجام می‌دهد و ما از همه دختران بازه سنی ۱۵ تا ۲۰ سال در این طرح استقبال می‌کنیم و نوجوانان و جوانان می‌توانند با مراجعه به اداره تبلیغات اسلامی در این طرح ثبت نام کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

به گزارش نهضت از آذربایجان غربی، حجت الاسلام محمد فیضی امروز در دومین رویداد دختران حاج قاسم شهرستان ارومیه که در اردوگاه نور این شهرستان برگزار شد، با تاکید بر لزوم نقش آفرینی دانش آموزان دختر در حل مسسائل مختلف جامعه، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین سفارشات رهبر انقلاب برای دانش آموزان و نوجوانان خودسازی و دگر سازی می‌باشد که این مئسله موجب تعالی آن‌ها و پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف می‌شود.
وی ادامه داد: باید در عرصه نوجوانان به شبکه سازی‌های موثر روی بیاوریم و یکی از مهم‌ترین اهدافی که در رویداد دختران حاج قاسم دنبال می‌شود همین مسئله است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه خاطرنشان کرد: اداره تبلیغات اسلامی در قالب طرح دختران حاج قاسم پیشقدم شده است و در ارومیه دیگر شهرستان‌های استان نیز این کار را انجام می‌دهد و ما از همه دختران بازه سنی ۱۵ تا ۲۰ سال در این طرح استقبال می‌کنیم و نوجوانان و جوانان می‌توانند با مراجعه به اداره تبلیغات اسلامی در این طرح ثبت نام کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
وی گفت: این رویداد دومین رویدادی است که به صورت دو روزه برگزار می‌شود و شرکت کنندگان این رویداد بعد از یادگیری و دریافت محتوا‌های دوره، به صورت عملیاتی در سطح شهر آموخته‌های خود را پیاده می‌کنند  و توسط داوران دوره ارزیابی می‌شوند.
لازم به ذکر است  که این رویداد به صورت استانی با هدف شناسایی و تربیت نیرو‌های انقلابی برگزار می‌شود و پیش از این در برخی شهرستان‌های آذربایجان غربی نیز برگزار شده است.

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار