۴۵ : ۲۳ - ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۰۸۰
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۵

شناسایی ۳۰ مسجد شاخص و جامعه پرداز در استان اردبیل

راهیار بنیاد هدایت منطقه شمالغرب کشور در سفر به استان اردبیل با حجت الاسلام قاسم جعفرزاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،  حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در جلسه مشترک با حجت الاسلام یاسین حسن زاده راهیار منطقه‌ای شمالغرب کشور و نیز حجت‌الاسلام محمدصادق قاسمی راهیار بنیاد هدایت استان اردبیل ضمن بررسی و ارزیابی برنامه شش ماهه اول و عملیات مسجد به مسجد در استان اردبیل گفت:  در گام اول ۳۰ مسجد شاخص با حضور تیم راهیاری منطقه‌ای و امامان و هیأت امناء و فعالین فرهنگی و اجتماعی این مساجد در استان اردبیل شناسایی شده اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل به اقدامات انجام گرفته در تقویت مساجد شاخص اشاره کرده و اظهار داشت: برگزاری نشست‌هایی با موضوع نقش مساجد در جامعه پردازی و تمدن سازی اسلامی، برگزاری گعده‌های شهرستانی با حضور امامان مساجد شاخص به صورت شهرستانی از برنامه‌های ویژه مساجد شاخص در استان اردبیل است.

در این جلسه برنامه شش ماهه دوم بررسی شد و  تصمیمات لازم برای توانمندسازی شبکه امامت با اعزام امامان مساجد شاخص به نمایشگاه مساجد جامعه پرداز و تشکیل مجامع تخصصی استانی اتخاذ شد.

شناسایی ۳۰ مسجد شاخص و جامعه پرداز در استان اردبیل

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار