دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۱۳۱
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۱
بنیاد دعبل | با اعلام حمايت از مردم مظلوم غزه

بیانیه پایانی اجلاس ملی خیرین هیئت منتشر شد

مجمع ملی خیرین هیئت پس از برگزاری نخستین اجلاس در مشهد مقدس، در بیانیه پایانی خود، برای هرگونه امداد و یاری رسانی و ارسال کمک‌های لازم به مسلمانان مظلوم غزه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، پس از پایان اولین اجلاس ملی خیرین هیئت در مشهد مقدس، بیانیه پایانی با مطلع «با کریمان کار‌ها دشوار نیست...» و با حمایت از مردم مظلوم غزه منتشر شد.

در متن این بیانیه آمده است: «از آغازین روز‌های ایام پس از شهادت ائمه هدی علیهم السلام، جریان مبارک هیئت و مجالس حسینی و اهل بیتی، پرچمدار احیای امر اهل بیت علیهم و همواره در خط مقدم یاری رسانی و گسترش فرهنگ ایثار و خیرخواهی با شعار نورانی «یدالله مع الجماعه» بوده است.

خیرین هیئتی جریانی دیرپا و تاریخی و همواره در خدمت جامعه دینی و اسلامی بوده اند. امروز نیز همچون همیشه، این گروه از پیشگامان و طلایه داران، رونق بخشی به مجالس حسینی، دستگیری از محرومان و نیازمندان و رفع گرفتاری و درد‌های جامعه هستند. جامعه خیرین هیئت با تمسک به شعار نورانی «یدالله مع الجماعه» از عموم مردم عزیز و خیرین محترم در سراسر کشور دعوت می‌نماید تا با پیوستن به «جامعه بزرگ خیرین هیئتی»، رونق‌بخش مجالس و محافل نورانی و پربرکت حسینی و یاری رسان و مددکارِ نیازمندان و محرومان و دردمندانِ جامعه عزیزمان باشند.

در این میان با وجود حضور خالصانه و نیت خیر و بی چشمداشت خیرین محترم، از مسئولان و دست اندرکاران امر، انتظار می‌رود با در نظر گرفتن توان و بضاعتِ پُربرکت ِ خیرین، با فراهم نمودن تمهیدات و شرایط مناسب و رفع موانع، زمینه حضور و نقش آفرینی هرچه بیشتر خیرین در عرصه‌های موجود و مورد نیاز را فراهم نمایند.

جامعه بزرگ خیرین هیئت در «اولین اجلاس ملی خیرین هیات» که در جوار نورانی و بابرکت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام تشکیل و رسمیت یافته است، ضمن هم افزایی و همگرایی بیشتر، آمادگی کامل خود را در روز‌های سخت و غم‌انگیز مردم مظلوم فلسطین، برای هرگونه امداد و یاری رسانی و ارسال کمک‌های لازم به مسلمانان مظلوم غزه اعلام می‌نمایند.»

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار