کد خبر: ۱۲۴۰۰
توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس انجام شد؛

تقدیر از معلم و دانش‌آموز گنبدی در برپایی نماز اولِ وقت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس از معلم و شاگرد پایه سوم محله سیدآباد این شهرستان که باعث برپایی نماز اولِ وقت در سر کلاس شده بودند تقدیر کرد.
۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲

تقدیر از معلم و دانش‌آموز گنبدی در برپایی نماز اولِ وقتبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام احمدرضا کریمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس با حضور در مدرسه بیک‌زاده محله سیدآباد شهرستان گنبدکاووس از معصومه نوربخش دانش‌آموز پایه سوم و خانم قربان‌زاده معلم مربوطه که باعث فراهم نمودن برگزاری نماز اولِ وقت در سر کلاس شده بود با اهدای هدیه تقدیر کرد.

 
در چند روز گذشته این دانش‌آموز به علت فضای کوچک نمازخانه موفق به ورود و اقامه نماز نمی‌شود و به سر کلاس خود بر می‌گردد و از معلم‌ خود اجازه می‌خواهد که اگر امکان دارد توی کلاس نماز اول وقتش را بخواند که مورد استقبال معلم مربوطه قرار می‌گیرد و با تهیه جانمازی توسط معلم این دانش‌آموز قدرشناس نماز خود را اقامه کرده که مورد استقبال هم‌کلاسی‌ها هم قرار می‌گیرد.
 
این کار نیک باعث حضور رئیس اداره تبلیغات گنبدکاووس شد و ایشان با حضور در مدرسه از معلم و دانش‌آموز قدرشناس تقدیر کرد و دانش‌آموز معصومه نوربخش به پاس تشکر بر دستان معلمش بوسه زد.
 
منبع: خبرگزاری ایکنا
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار