کد خبر: ۱۲۴۶۰
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

هیئات مذهبی باید جریان‌ساز و گفتمان‌ساز باشند

حجت‌الاسلام رضا دیلمی با بیان اینکه هیئات مذهبی باید جریان‌ساز و گفتمان‌ساز باشند، گفت: هیئات مذهبی سنگر تمدن‌ساز و جهاد تبیین و سرمایه‌ای بزرگ برای نظام و انقلاب هستند.
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام رضا دیلمی در نشست فصلی شورای هیئات مذهبی استان گلستان که در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهارکرد: بستر آغاز دوره جدید راهبری هیئات مذهبی فراهم شده و قرار است کارها تشکیلاتی، شبکه‌ای و با استفاده از ظرفیت هیئات مذهبی پیگیری و انجام شود.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: با توجه به جنگ ادراکی و شناختی و تقابل تمدنی جبهه حق با جبهه استکباری، لازم است که از ظرفیت مهم راهبری هیئات مذهبی استفاده کنیم تا کارها منسجم‌تر، هماهنگ‌تر و با هم‌افزایی بیشتر پیش برود.
 
وی افزود: تشکیل کارگروه‌های تخصصی و تقسیم‌بندی وظایف کارگروه‌ها در ذیل شورای هیئات مذهبی کار مبارکی است و می‌توان از ظرفیت آن در تقابل و مواجهه به دشمن در جنگ روایت‌ها استفاده کرد.
 
حجت‌الاسلام دیلمی هیئات مذهبی را سنگر تمدن‌ساز و جهاد تبیین و سرمایه‌ای بزرگ برای نظام و انقلاب عنوان کرد و گفت: عقلانیت نهاد هیئت و برنامه‌ریزی فرهنگی در قالب عملیات‌های فرهنگی موضوع مهمی است که از توان نخبگان و فرهیختگان نیز استفاده خواهد شد.
 
وی افزود: در برنامه‌ریزی‌ها برای استفاده از ظرفیت هیئت، نوآوری و خلاقیت حرف اول را می‌زند؛ بنابراین لازم است تا هیئت‌ها بر نظام مسائل شهرستان خود اشراف داشته باشند و نقاط ضعف و قوت را بشناسند.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان عنوان کرد: برای مواجهه با دشمن نیازمند کار هوشمندانه، دقیق و هدفمند هستیم. اگر می‌خواهیم در برخورد با دشمن اثرگذار باشیم باید طرح و ابتکار در جلسات و اندیشه خود داشته باشیم.
 
وی با بیان این مطلب که هیئت مذهبی باید جریان‌ساز و گفتمان‌ساز باشد، اضافه کرد: مناسبت‌های ملی و مذهبی، ماه‌های محرم و صفر، ایام فاطمیه و ... فرصت بی بدیلی برای جریان‌سازی و گفتمان‌سازی است.
 
منبع: خبرگزاری شبستان
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار