کد خبر: ۱۲۴۷۷
در راستای تربیت نیرو‌های متخصص قرآنی؛

دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان برگزار می‌شود

در راستای تربیت نیرو‌های متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیرو‌های مستعد در آموزش قرآن‌کریم، دوره‌های تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی نزاجا در زنجان برگزار می‌شود.
۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱

دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حمید حسنی رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان، گفت: در راستای تربیت نیروهای متخصص قرآنی و با هدف شناسایی نیروهای مستعد در آموزش قرآن‌کریم، دوره‌های تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی نزاجا در زنجان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این دوره‌ها طبق تفاهمنامه صورت گرفته با نیروهای مسلح به مدت ۶۰ ساعت و به صورت حضوری و با حضور ۵۰ نفر در دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و ۲۰ نفر قرآن آموز وظیفه در دوره آموزش احکام اسلامی در عقیدتی سیاسی تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان برگزار می‌شود و شناسه برگزاری این دوره از طرف اداره امور قرآنی استان زنجان صادر شد.

این مسئول ادامه داد: این دوره‌ها شامل دروس، روش تدریـس روخوانی و روانخوانی، آموزش روش کارورزی «بخش‌خوانی، کلمه‌خوانی و روانخوانی (قرائت تحقیق آموزشی)»، احکام عمومی و احکام قرآنی بوده و قرآن‌آموزان پس از موفقیت در آزمون‌های پایانی، گواهینامه مربوطه از طرف اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی دریافت می‌کنند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار