کد خبر: ۱۲۷۲۵
مدیر قرار گاه بنیاد ملی نوجوان استان کردستان:

دختران، بستر ساز تحقق گام دوم انقلاب هستند

ستاره دلشاد با بیان اینکه تشکّل‌های بهشت دغدغه کار با نوجوانان علی الخصوص دختران را دارد؛ عنوان کرد: تحقق گام دوم انقلاب اسلامی به دست دخترانی است که با همه توان، پر امید و با نشاط و با ایمان وارد عرصه جهاد تبیین شده‌اند و بهشت دختران را رقم زده‌اند.
۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، ستاره دلشاد، مدیر قرارگاه بنیاد ملی نوجوان ومسئول بنیان بهشت (بنیاد هم‌افزایی شبکه تعلیم و تربیت) در گفتگویی اظهار داشت: تحقق گام دوم انقلاب اسلامی به دست دخترانی است که با همه توان پر امید و با نشاط و با ایمان وارد عرصه جهاد تبیین شده‌اند و بهشت دختران را رقم زده‌اند.

دلشاد تصریح کرد: بنیان بهشت بنیان هم افزایی شبکه تعلیم و تربیت بستری برای هم افزایی، پشتیبانی، تحصیل‌گری و ارتقاء تشکل‌های فعال در تربیت اسلامی دختران نوجوان می‌باشد.

وی عنوان کرد: تشکل‌های بهشت دغدغه کار با نوجوانان علی الخصوص دختران عزیز استان را دارد و به برکت وجود تمام این فعالین تربیتی حوزه نوجوانان دختر که ما با افتخار در خدمت نمایندگان این تشکل‌ها هستیم از امروز به بعد برکات فراوانی در این حوزه مهم و حیاتی جاری و ساری خواهد شد  و بیشتر شاهد مشارکت‌ها و هم افزایی‌های علمی، آموزشی و تربیتی تشکل‌ها در کنار هم باشیم.

مدیر قرارگاه بنیاد ملی نوجوان استان کردستان با اشاره به برخی ازفعالیت‌های این چند ماه بنیاد بهشت در استان کردستان ابراز داشت: اعزام تعدادی از مدیران تشکل‌های فعال استانی به اولین اجلاسیه ملی، تشکیل گروه در فضای مجازی و ارتباط گیری هرچه بیشتر تشکل‌ها با هم و بارگزاری تجارب و برنامه‌های تشکل‌ها در گروه استانی جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، اجرای برنامه‌های عملیاتی ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی توسط تشکل‌های استان بخشی از فعالیت‌های این مجموعه بوده است.

دلشاد بیان کرد: اجرای برنامه‌ شاخص کشوری پویش مادران مقاومت و تجلیل از مادران و همسران مدافع حرم در حمایت از مادران شهدای مظلوم غزه توسط تعدادی از تشکل‌های شهرستان سنندج، اعزام سه نفر از دختران نوجوان فعال تشکل‌ها جهت دیدار مقام معظم رهبری، تعامل و برقراری ارتباط با تشکل‌های خارج از سازمان تبلیغات از دیگر برنامه‌های اجرا شده این مجموعه می‌باشد.

وی در پایان گفت: از این پس شاهد درخشیدن هرچه بیشتر تمامی تشکل‌های استانی در برنامه‌های شاخص کشوری و استانی خواهیم بود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار