دسترسی سریع
کد خبر: ۱۳۰
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱

راه اندازی پویش آموزشی «برگی از نور» توسط اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر

رئیس اداره تبلیغات اسلامشهر از راه اندازی پویش «برگی از نور» با موضوع دوره آموزشی روخوانی و روانخوانی در ادارات شهرستان اسلامشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سید حسین موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر از اعزام حجت‌الاسلام تولایی به‌ عنوان نماینده اداره تبلیغات به اداره کل آبفا جنوب غرب استان تهران جهت راه اندازی دوره آموزشی روخوانی و روانخوانی قرآن‌کریم برای کادر این اداره و ادارات تابعه آن و بررسی وضعیت اقامه نماز جماعت آن اداره کل خبر داد.

حجت‌الاسلام موسوی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت با اشاره به اهمیت آموزش ضمن خدمت کارکنان ادارات گفت: اداره تبلیغات اسلامی در نظر دارد با توجه تاکید رهبری بر توانمندسازی آحاد مردم به فراگیری روخوانی و روانخوانی قرآن، دوره آموزشی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم را در تمامی ادارات شهرستان که آمادگی برگزاری آن را دارند اجرایی کند تا کارکنان مجموعه های مختلف شهرستان بتوانند به صورت صحیح کلام الله وحی را تلاوت نمایند و از آن بهرمند شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی افزود: توجه به نماز اول وقت و ایجاد بستر مناسب برای نماز جماعت را اصلی ترین اقدام ادارات برای ارتباط خالق و مخلوق برشمرد و برای تحقق این امر راه کارهایی را بیان کرد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار