کد خبر: ۱۳۳۵۷
با هدف ساماندهی شبکه تبلیغ؛

نشست طلاب و فضلای استان خراسان شمالی در شهر مقدس قم برگزار شد

نشست طلاب و فضلای استان خراسان شمالی با نماینده، ولی فقیه، مدیرکل تبلیغات اسلامی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا و معاون تبلیغ حوزه علمیه استان خراسان شمالی برگزار شد.
۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نوری، نماینده، ولی فقیه در خراسان شمالی در نشست طلاب و فضلای استان خراسان شمالی که روز گذشته در شهر مقدس قم برگزار شد، اظهار داشت: شور و شوق و اشتیاق و روحیه جوانی طلاب معزز در بیان انتقادات، دغدغه‌ها و پیشنهاد‌ها بسیار مهم است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دغدغه مسئولان فرهنگی استان نسبت به تجلی فرهنگ دینی در سطوح مختلف اجتماعی قابل‌تقدیر است و البته ضعف‌هایی وجود دارد که برطرف شدنی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نوری در ادامه افزود: طرح نفس برای جلوگیری از سقط‌ جنین از مسائلی است که در استان پیگیری می‌شود و مسئولان فرهنگی استان می‌بایست به اجرای این طرح کمک کنند.

 وی تصریح کرد: خادمی مبلغین دین خدا، افتخاری بزرگ و بهترین توسعه برای تمام مسئولان فرهنگی استان است و ارتباط تنگاتنگ با طلاب و فضلا از الزامات موفقیت در عملیاتی سازی طرح‌هاست.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار