کد خبر: ۱۳۳۸۷
با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان انجام شد؛

بازدید بانوان فعال فرهنگی هرمزگان از نمایشگاه جامعه‌پرداز بنیاد هدایت در جمکران

بانوان فعال فرهنگی استان هرمزگان از نمایشگاه جامعه‌پرداز بنیاد هدایت در جمکران بازدید کردند.
۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، بانوان فعال فرهنگی استان هرمزگان در یک اردوی فرهنگی که به همت این اداره کل برگزار شد، در نمایشگاه جامعه پرداز که در محل مسجد جمکران درحال برگزاری است بازدید کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی حسینی در حاشیه این بازدید به تشریح دالان های مختلف این نمایشگاه پرداخت.

وی در دالان مربوط به واقعه غدیر گفت: عید غدیر عیدالله اکبر یاد کرد و گفت: مسئله بسیار مهم در مورد غدیر، ترویج امامت ضروری است.

وی افزود: در روز غدیر، مدل حکمرانی اسلامی معرفی شده است مردمی بودن، مظلوم نبودن، اشرافی نبودن و … از ویژگی‌های مدل حکمرانی اسلامی است.

دبیر راهیان جنوب شرق کشور سپس ادامه داد: حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه در خطبه فدکیه بیان کرده است اگر مدل حکمرانی امام علی علیه السلام را از دست دهید جامعه دچار انحراف می‌شود و همین اتفاق رخ داد.

در حاشیه نمایشگاه جامعه‌پرداز، بانوان از نمایشگاه «مسجد جامعه‌پرداز» که با هدف ارائه فناوری نرم جامعه‌پردازی ولایی با محوریت مساجد در محل مسجد جمکران دایر شده بود نیز بازدید کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی همچنین در جمع بانوان به تشریح اهداف نمایشگاه و نقش کارکردی مسجد در زمینه‌های مختلف پرداخت.

وی افزود: فرایند حل مسئله یک فرایند ۱۱ مرحله‌ای اعم از شناسایی معضلات بر اساس جهت‌گیری تمدنی، اولویت‌بندی معضلات، ریشه‌یابی منتخب با ابزار چندچرا، ترسیم وضع مطلوب، ظرفیت شناسی، راه‌حل یابی، انتخاب بهترین راه‌حل، برنامه‌ریزی اقدام، اقدام میدانی، بازخورد گیری، گزارش و تبیین میدانی است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار