کد خبر: ۱۳۴۳۱
رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی کردستان:

فعالیت بیش از ۸۰ کانون فرهنگی تبلیغی در سقز

سعدی ولی زاده با بیان اینکه بیش از ۸۰ کانون فرهنگی، تبلیغی در سقز مشغول فعالیت هستند؛ عنوان کرد: در شرایطی که جنگ فرهنگی و رسانه‌ها را پیش رو داریم نیاز است فعالیت‌های فرهنگی به حداکثر برسد.
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سعدی، ولی زاده رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی کردستان در دیدار با رئیس اداره تبلیغات اسلامی سقز اظهار داشت: ۸۰ کانون فرهنگی، تبلیغی در شهرستان سقز فعال هستند و هر یک از این کانون‌ها حداقل ۵ نفر در آن عضویت و خدمت می‌کنند.

وی با بیان اینکه مراکز فرهنگی می‌توانند در حوزه تبلیغات دینی، جهادی، اجتماعی و… فعالیت کنند، تصریح کرد: در شرایطی که جنگ فرهنگی و رسانه‌ها را پیش رو داریم نیاز است فعالیت‌های فرهنگی به حداکثر برسد.

ولی زاده تصریح کرد: ارتقای سطح و سرانه آموزشی، رتبه‌های برتر در رشته‌های مختلف، دسترسی آسان دانش آموزان به کانون‌ها به دلیل توزیع همه جانبه کانون‌ها در محلات سقز، ترویج برنامه‌های فرهنگی، هنری، دینی، برگزاری کلاس‌های توجیهی، تفسیر قرآن، آسیب‌های اجتماعی و کمپین‌های خیریه بخشی از فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی تبلیغی شهرستان سقز است.

ولی زاده به نقش پر رنگ کانون‌ها در حمایت از دانش آموزان بی بضاعت اشاره کرد و افزود: هر یک از کانون فرهنگی در شهرستان سقز بیش از پنج دانش آموز بی بضاعت را تحت پوشش مالی قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه کار فرهنگی نیاز به فکر، انگیزه و خلاقیت دارد؛ اظهار کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی، تسهیل گری در امر ازدواج، آموزش‌های پیش از ازدواج، آموزش سواد رسانه، مشاوره در بحث خانواده از جمله فعالیت‌هایی است که در دستور کار کانون‌های فرهنگی قرار گرفته است.

ارسال نظر