کد خبر: ۱۳۴۴۴
حوزه هنری | به مناسبت گرامیداشت شهدای کرمان و شهید حاج قاسم سلیمانی؛

پویش «ملک سلیمان» به همت حوزه هنری کودک و نوجوان آغاز شد

پویش کتاب‌خوانی، داستان‌نویسی و نمایشنامه‌نویسی «ملک سلیمان» با محوریت کتاب‌های «من قاسم سلیمانی‌ام» نوشته مصطفی شاهکرم و «آورتین» نوشته بهزاد دانشگر به همت حوزه هنری کودک و نوجوان با مشارکت مرکز رسانه‌ی کتاب «پنج و هفت» و «نهاد کتابخانه‌های عمومی» آغاز شد.
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳

به گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، پویش کتاب‌خوانی، داستان‌نویسی و نمایشنامه‌نویسی «ملک سلیمان» به مناسبت گرامیداشت شهدای کرمان و شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت کتاب‌های «من قاسم سلیمانی‌ام» نوشته مصطفی شاهکرم از انتشارات سوره مهر و «آورتین» نوشته بهزاد دانشگر از انتشارات ستارگان درخشان آغاز شد.

نمایشنامه‌نویسی و نحوه نگارش آن در این پویش به دو شکل صوتی و تصویری صورت می‌گیرد.

جوایز نقدی و غیرنقدی پویش ملک سلیمان ۵۵ میلیون تومان است که جایزه‌ ۵میلیون تومانی نقدی این پویش به شرح زیر، متعلق به موفق‌ترین هنرجویان بخش کنشگری پویش ملک سلیمان است:

جایزه نقدی بهترین داستان‌: ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان

جایزه نقدی بهترین نمایشنامه و پادکست صوتی: ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان

جایزه نقدی بهترین نقد ادبی: ۵۰۰،۰۰۰ تومان

گفتنی است، این پویش توسط حوزه هنری کودک و نوجوان با مشارکت مرکز رسانه‌ کتاب «پنج و هفت» و «نهاد کتابخانه‌های عمومی» صورت گرفته است.

علاقه‌مندان پس از مطالعه‌ حداقل یکی از ۲ کتاب موردنظر می‌توانند از طریق سایت کتاب‌بازی به نشانی اینترنتی https://ketabbaazi.ir/Games و سکوی شاد جهت شرکت و اطلاع از شیوه‌نامه اقدام کنند.

«کتاب بازی» بستری برای برگزاری پویش‌های کتاب‌خوانی و داستان‌نویسی، مبتنی بر گیمیفیکیشن است و در کنار بازی سعی در کنشگر ساختن مخاطب، معرفی کتاب‌ها و ناشران تخصصی کودک و نوجوان دارد.

همچنین کتاب‌بازی برگزاری پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌های چریکی» و پویش کتاب‌خوانی «زنگ تفریح» به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس با محوریت سه کتاب کودکستان آقا مرسل، قاطر غنیمتی و گردان بلدرچین‌ها با بیش از ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی را در کارنامه خود دارد.

پویش «ملک سلیمان» به همت حوزه هنری کودک و نوجوان آغاز شد

اخبار مرتبط
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار