کد خبر: ۱۳۵۷۱
با حضور سرپرست تبلیغات اسلامی ابوموسی؛

سومین جلسه ستاد اعتکاف در ابوموسی تشکیل شد

سومین جلسه ستاد اعتکاف شهرستان ابوموسی با حضور امام جمعه موقت شهرستان و سایر اعضا در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تشکیل شد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سومین جلسه ستاد اعتکاف شهرستان ابوموسی با حضور امام جمعه موقت شهرستان و سایر اعضا جهت برنامه ریزی محتوایی بهتر مراسم معنوی اعتکاف در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد.

سرپرست تبلیغات اسلامی ابوموسی در این جلسه گفت: مراسم معنوی اعتکاف روح معنویت را در شهر می‌دمد و آغازگر راهی روشن به سوی خداوند است و از این ظرفیت می‌توان در کسب معنویت بهره برد.

وی خاطر نشان کرد: استقبال از اعتکاف در میان قشر حوان و نوحوان بسیار خوب بوده است. این مراسم برای نوجوانان هم تمرینی معنوی است و هم به نوعی دور همی است که با دوستان خود در مسجد حضور دارند.

حجت الاسلام و المسلیمین حسنی گفت:دعوت از اقشار مختلف به حضور در مراسم معنوی اعتکاف از طرق مختلف تبلیغی بوده است و افراد بسیاری جهت شرکت در این مراسم اظهار تمایل کرده اند و آمار مناسبی برای حضور ثبت نام نموده اند و انتظار می‌رود در روز‌های آتی افراد بیشتر جهت شرکت اظهار تمایل و ثبت نام کنند.

وی خاطر نشان کرد: همدلی بسیار خوبی در شهرستان در برگزاری این مراسم معنوی وجود دارد و الحمدلله ادارات و نهاد‌های فرهنگی چه در زمینه فرهنگی چه در زمینه پشتیبانی همراهی خوبی در این زمینه داشته اند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار