کد خبر: ۱۳۵۹۲
برای اولین‌بار؛

اعتکاف «مادرانه مقاومت» در مساجد کردستان برگزار می‌شود

مسئول ستاد نهضت پیشرفت بانوان کردستان، از برگزاری طرح اعتکاف «مادرانه مقاومت» برای اولین‌بار در سطح مساجد کردستان خبر داد و گفت: در این اعتکاف مادران به همراه کودکانشان می‌توانند معتکف شوند.
۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، الهام دهقانی، مسئول ستاد نهضت پیشرفت بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، با اشاره به برگزاری طرح اعتکاف «مادرانه مقاومت» برای اولین بار در سطح مساجد کردستان گفت: در قالب این طرح مادران به همراه کودکان خود می‌توانند در مساجد معتکف شوند.

وی با اشاره به برگزاری این طرح هم‌زمان با سراسر کشور در استان به همت ستاد نهضت پیشرفت بانوان کردستان افزود: طرح اعتکاف «مادرانه مقاومت» ویژه مادران به همراه فرزندان پسر زیر هفت سال بوده است.

مسئول ستاد نهضت پیشرفت بانوان کردستان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان بیان کرد: برای ثبت‌نام حضوری در این طرح شرکت‌کنندگان می‌توانند به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه استان مراجعه کنند و در صورت ثبت‌نام غیر حضوری از طریق پیام‌رسان ایتا به آی‌دی nehzatpishraft_ED نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی چهارم بهمن‌ماه را آخرین مهلت ثبت‌نام در طرح اعتکاف «مادرانه مقاومت» ذکر کرد و گفت: زمان برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد کردستان پنجم تا هفتم بهمن‌ماه خواهد بود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار