کد خبر: ۱۳۶۱۹
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد:

برگزاری ۱۴۰۰ برنامه به مناسبت ایام الله دهه فجر در گلستان

حجت الاسلام رضا دیلمی از برگزاری هزار و ۴۰۰ برنامه طی ایام دهه فجر امسال در این استان گلستان خبر داد و گفت: مردم اصلی‌ترین عامل پیشرفت انقلاب اسلامی هستند.
۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام رضا دیلمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم تنهاترین، اصلی ترین و برترین عامل پیشرفت انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه در کمیته‌های قرآن، انجمن‌ها و هیأت‌های مذهبی تمام هدف ما مردمی سازی برنامه‌ها است، افزود: بیش از هزار و ۴۰۰ برنامه در ۴۵ عنوان اصلی با حضور تشکل‌ها و هیأت‌های مذهبی برای دهه مبارک فجر طراحی شده است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادادمه داد :راه اندازی کرسی‌های تلاوت تدبری به صورت محله محوری، نشست‌های تبیینی و توجیهی تحت عنوان جامعه مجاهد که گام اول آن با جامعه هزار نفری برگزار شد، رویداد نو آوین بر اساس تلاش‌های شهید آوینی با کنشگری کودکان و نوجوان، جشن‌های نشاط اجتماعی در میادین و تفرجگاه‌ها، برنامه مدرسه انقلاب و راه اندازی قرارگاه راهیان پیشرفت دانش آموزی با همکاری آموزش و پرورش، خانه‌های آسمانی با هدف شبکه سازی برای زنان کنشگر فرهنگی و اجتماعی در محلات، پویش حرف آورد و رویداد شیرین بیان برای کنشگران فعال دختر در محلات و محیط‌های دانش آموزی را از جمله برنامه‌ها عنوان کرد.

وی افزود: در برخی از شهرستان‌ها خیابان انقلاب با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب خواهیم داشت.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار