کد خبر: ۱۳۸۰۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

عزم عزاداری بوشهر به جهاد تبیین در راستای لبیک به مقام معظم رهبری است

حجت‌الاسلام قادری در جریان برگزاری نخستین آئین «روز ستایشگری و نوای آئینی بوشهر» در سخنانی عزم عزاداری این استان به جهاد تبیین را قدم مؤثر هیئت در راستای لبیک به مقام معظم رهبری دانست.
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹

عزم عزاداری بوشهر به جهاد تبیین در راستای لبیک به مقام معظم رهبری استبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد قادری ۹ بهمن ۱۴۰۲ در حاشیه برگزاری نخستین آئین «روز ستایشگری و نوای آئینی بوشهر» اظهار داشت: امام حسین (علیه‌السلام) الگوی تمام مجاهدان عالم و الگوی حماسه پنج قرن مقاومت استان بوشهر است.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود ضمن خیر مقدم به خادمان مدح و مرثیه پهنه‌ی جنوب کشور که از استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، هرمزگان و خادمان و مداحان استان بوشهر، پایتخت مقاومت که در این نشست شرکت کرده بودند، افزود: تک تک قدم‌های مجاهدان ما در مبارزه با استکبار و ظلم‌ستیزی درس عاشورای امام حسین (ع) است.

وی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: عزم شورای شبکه هیئت و تشکل‌های دینی در جهت هویت‌بخشی به آیین‌های عزاداری فاخر و ماندگار است که بی‌شک جای مباهات دارد و در کشور کمتر جایی چنین استفاده‌ای از شعر فاخر دیده می‌شود.  

حجت‌الاسلام قادری ادامه داد: وجود چنین مدل‌ها و ملودی‌های انسان‌سازی در مراسمات عزاداری بوشهری در اوج وقار، باعث انسان سازی بر اساس اندیشه قیام و تبیین عزای امام حسین (ع) می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: بی‌شک عزم عزاداری بوشهر به جهاد تبیین می‌تواند از مؤثرترین حرکت‌های هیئات مذهبی در راستای لبیک به مقام معظم رهبری باشد که فرمودند هیئت پایگاه جهاد تبیین است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار