کد خبر: ۱۳۸۵۱
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان مطرح کرد:

پیش بینی یک هزار و ۴۰۰ برنامه در ایام دهه فجر در گلستان

حجت الاسلام رضا دیلمی از پیش بینی یک هزار و ۴۰۰ برنامه در ایام دهه فجر در گلستان خبر داد و گفت: ترسیم و بازخوانی سنت‌های الهی رویکرد اساسی برنامه‌های دهه فجر امسال است.
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام رضا دیلمی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص برنامه‌های دهه فجر، اظهار کرد: در این مسیر تاریخ مبارزاتی انبیا خدا بررسی شده و به سیره علمای دین نیز پرداخته می‌شود.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: انقلاب اسلامی با داشتن مردمان بصیر و شکور که مایه مباهات آن هستند می‌تواند تمدن ساز باشد.
 
وی از پیش بینی یک هزار و ۴۰۰ برنامه در ایام دهه فجر امسال خبر داد و گفت: این برنامه‌ها با همت تشکل‌های دینی، انقلابی و مراکز قرآنی در ۴۵ محور پیش بینی شده که همه با حضور حداکثری مردم و با محوریت خود مردم برگزار می‌شود.
 
حجت الاسلام دیلمی افزود: کرسی‌های تلاوت تدبری قرآن، پویش فاتح، مدرسه انقلاب، طرح خانه‌های آسمانی، چهل شب در چهل مسجد در محلات و روستا‌های استان، برنامه‌های حوزه نوجوانان که فتح الفتوح است و برنامه‌های حوزه بانوان از برنامه‌های شاخص این ایام است.
 
به گفته وی انجام کنش جهاد تبیین، نشر خوبی‌ها و فضائل بر اساس سنت‌های الهی به صورت ویژه در همه برنامه‌ها از سوی مردم انجام می‌شود.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با عنوان اینکه هرجا مقاومت است عزت نیز وجود دارد، ابراز کرد: تاریخ انقلاب هم گواه بر این است که هر جا مردم ما مقاومت کردند به پیروزی و موفقیت رسیده اند.
 
وی تصریح کرد: نصوص دینی، متن قرآن و سیره اهل بیت علیهم السلام تأکید کرده اند که هر جا مقاومت و پایداری جهت یاری دین خدا انجام شد، پیروز شده ایم که این وعده برحق الهی است.
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار