با حکم مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری؛

مدیر جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد منصوب شد

با حکم حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین داوری به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد منصوب شد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، با حکم حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین داوری به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد منصوب شد.

گفتنی است حجت‌الاسلام والمسلمین داوری دارای مدرک حوزوی سطح سه همچنین مدرک کارشناسی ارشد در رشته روان‌شناسی با گرایش مشاوره اسلامی از موسسه امام رضا (ع) است.

وی دارای ۱۲ سال سابقه تبلیغی در استان‌های مختلف کشور است و مدیر سطح سه مشاوره اسلامی استان کرمانشاه، رابط تبلیغی اوقاف و امور خیریه در شهرستان ورامین، فعالیت تبلیغی و مشاوره در کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری، مشاوره متخصص دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، فعالیت مشاوره‌ای در تهران با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی و... بخشی از فعالیت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین داوری به شمار می‌آید.

امروز (دوشنبه) نیز حجت‌الاسلام والمسلمین داوری پس از دریافت حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری به عنوان مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد منصوب شد، لازم به ذکر است در این آیین از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی جهانبازی، مدیر اسبق تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد تقدیر شد.

در متن این حکم آمده است:

جناب حجت الاسلام آقای حسین داوری (زید عزه) انقلاب اسلامی حاصل بازخوانی اسلام با رویکرد سیاسی و اجتماعی بوده که از منبع اندیشه ناب امام خمینی (ره) جامعه ایران را سیراب نمود.

نسلِ آماده برای تعالی در بستر انقلاب اسلامی، مسیر کمال و سعادت خویش را در سنگر‌های دفاع از اسلام و انقلاب طی کرده و بهای عطش این کمال و تعالی اجتماعی را با خون خویش پرداخت نموده است.

اکنون من، شما و دیگر مسئولان نظام اسلامی، میراث دار آن زحمات و در صورت عمل به وظیفه دینی، امتداد شجره‌ی طیبه‌ای خواهیم بود که با نفس پاک امام راحل غرس و با اندیشه اسلام ناب، بارور شد؛ بی شک اسلام لیبرال و اسلام متحجرین عافیت طلب، آفت مسیر اسلام ناب و انقلابی‌گری است.

استحکام و استواری انقلاب اسلامی و خوشه‌چینی از این رخداد پرثمر و بسط ارزش‌های آن در سرتاسر عالم مستلزم فهم نظریه نظام انقلابی، تبیین و تبلیغ آن است.

نیل به این مهم جز از طریق گفتمان‌سازی، جریان‌سازی، شبکه‌سازی و جبهه‌سازی با بهره بردن از ظرفیت روحانیت معظم و فضلای ارجمند و ائمه جماعات محترم و طلاب و دانشجویان انقلابی و خوش فکر مقدور نمی‌باشد.

بدیهی است توجه به ظرفیت فرهنگی اجتماعی بانوان و تبیین و ترویج الگوی سوم یعنی زن مسلمان ایرانی مورد انتظار است.

جناب عالی را که بحمدالله دارای روحیه جهادی و میدانی هستید به مسئولیت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد منصوب می‌نمایم. امید است با بهره بردن از تمامی ظرفیت‌ها و تعامل با سازمان‌ها و ادارات و نیز همراهی جریان‌های مردمی در پیمودن این مسیر موفق و سربلند باشید.

در ظلّ توجهات حضرت بقیة الله و در عمل به رهنمود‌های حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته) پیروز و موفق باشید.

مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار