کد خبر: ۱۳۹۰۶
همدان| حجت الاسلام ارتقایی خبر داد:

اجلاسیه بزرگ مبلغین استان همدان ویژه دهه فجر برگزار خواهد شد

حجت الاسلام مهدی ارتقایی مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به برگزاری اجلاسیه بزرگ مبلغین استان همدان، اظهار داشت: این برنامه با عنوان "میدان تبیین" با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از مبلغین و مبلغات استان برگزار خواهد شد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۳

اجلاسیه بزرگ مبلغین استان همدان ویژه ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام مهدی ارتقایی مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به برگزاری اجلاسیه بزرگ مبلغین استان همدان، اظهار داشت: این برنامه با عنوان "میدان تبیین" با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از مبلغین و مبلغات استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شبکه مبلغین در کف میدان به‌صورت مستقیم با اقشار مختلف مردم ارتباط خوبی دارد، گفت: دشمن به دنبال کاهش حضور مردم در انتخابات و بی‌تفاوتی آن‌ها نسبت به صندوق رأی است که در این راستا شبکه ملبغین با تبیین دستاورد‌های نظام اسلامی می‌تواند اهداف شوم دشمنان را خنثی و نقش موثری در افزایش مشارکت مردم داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان، با بیان اینکه ماه‌های رجب و شعبان فرصت خوبی برای انجام فعالیت تبلیغی است، یادآور شد: مبلغان در ایام تبلیغی پیش رو می‌توانند به تبیین انتخاب صحیح و آگاه بپردازند تا با عمل به فرمایش‌های مقام معظم رهبری و علما، شاهد خلق حماسه‌ای دیگر در کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه محل برگزاری این نشست یک روزه، سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود، اظهار کرد: این اتفاق مبارک به همت قرارگاه حوزی جهاد تبیین استان و با حضور همه نهاد‌های مرتبط با شبکه تبلیغ استان به مسئولیت اداره کل تبلیغات اسلامی همدان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام ارتقایی، با تأکید بر اینکه باید از فرصت‌های تبلیغی پیش رو همچون ایام الله دهه فجر به نحو احسن بهره ببریم، خاطرنشان کرد: شبکه تبلیغ هم از نظر محتوایی و هم روش‌های ارائه محتوا مطالب مورد نیاز را برای مبلغین تبیین کرده است.

وی با بیان اینکه با تبیین صحیح دستاورد‌ها می‌توان گفت مبلغین می‌توانند نقشی موثر و مفید در افزایش مشارکت مردم و حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند، ابراز کرد: حجج اسلام و المسلمین آقایی مشاور عالی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، صلح میزاریی مدیر تولید محتوا انتشارات انقلاب اسلامی دفتر مقام معظم رهبری، صالح پرور عضو شورای راهبردی موسسه امیر بیان و نجفی از فعالان امر تبلیع در این همایش به سخنرانی خواهند پرداخت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان، افزود: بیان محتوا و روش‌های صحیح و جذاب ارائه محتوا و تبلیغ موثر میدانی نسبت به مخاطبین، از سرفصل‌های این همایش خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفندماه، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان انقلاب و اسلام خواهد زد، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی با خلق حماسه‌ای ماندگار ضمن آنکه بصیرت و ولایتمداری خود را به رخ جهانیان خواهد کشید، دشمنان را نیز بار دیگر در رسیدن به اهداف شومشان مأیوس خواهند کرد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار