کد خبر: ۱۳۹۶۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان مطرح کرد:

مبلغین دین مروجین جهاد تبیین انقلاب اسلامی و نظام هستند

حجت الاسلام مهدی ارتقایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: انتخابات شب قدر انقلاب اسلامی است که باید مبلغین و جهادگران به عنوان افراد حاضر در میدان تبیین نقش آفرینی کنند.
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳

مبلغین دین مروجین جهاد تبیین انقلاب اسلامی و نظام هستندبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام ارتقایی مدیرکل تبلیغات اسلامی در مراسم اجلاسیه بزرگ میدان تبیین استان همدان از همکاری دفتر امام جمعه، سپاه، حوزه علمیه و سازمان تبلیغات در تشکیل قرارگاه حوزوی جهاد تبیین خبر داد.

وی با اشاره به ابعاد مختلف فعالیت این قرارگاه، گفت: این قرارگاه در زمینه‌های مختلفی از جمله تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی، پاسخگویی به شبهات جوانان، روشنگری و مقابله با هجمه‌های دشمنان و تولید محتوای فاخر در فضای مجازی به مردم خدمات ارائه می‌دهد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه این قرارگاه از ظرفیت‌های موجود در نهاد‌های مختلف به بهترین نحو استفاده می‌کند، افزود: همکاری و هم‌افزایی بین این نهادها، رمز موفقیت قرارگاه حوزوی جهاد تبیین در استان همدان است.

وی با تأکید بر نقش مؤثر این قرارگاه در جهاد تبیین، گفت: این قرارگاه در مدت کوتاهی که از تشکیل آن می‌گذرد، اقدامات مؤثری در راستای روشنگری و تبیین حقایق به مردم انجام داده است.

حجت الاسلام ارتقایی در پایان با تشویق و حمایت از سایر نهاد‌ها برای پیوستن به قرارگاه حوزوی جهاد تبیین، گفت: ارتباط مؤثر یکی از کلیدی‌ترین مهارت‌ها برای موفقیت در هر زمینه‌ای است. این مهارت به افراد کمک می‌کند تا به طور شفاف و مؤثر با دیگران ارتباط برقرار کنند، نظرات خود را به طور واضح بیان کنند و به نظرات دیگران به طور فعال گوش دهند.

حجت الاسلام ارتقایی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان، با اشاره به وجود افراد ضعیف رأی در جامعه، گفت: همانطور که افراد ضعیف حجاب داریم، افراد ضعیف رأی هم داریم که باید با جهاد تبیین در این زمینه‌ها به روشنگری و اقناع آن‌ها بپردازیم.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین یک فریضه واجب در شرایط کنونی است افزود: دشمنان با استفاده از ابزار‌های مختلف، به دنبال وارونه جلوه دادن حقایق و ایجاد شبهه در اذهان مردم هستند؛ لذا جهاد تبیین به عنوان یک ضرورت، باید در دستور کار همه آحاد جامعه قرار گیرد.

حجت الاسلام ارتقایی با تأکید بر ضرورت توجه به اقشار مختلف جامعه در جهاد تبیین، گفت: ا باید با استفاده از روش‌های مناسب، به روشنگری و اقناع آن‌ها در مورد مسائل مختلف، از جمله انتخابات، بپردازیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به روش‌های اقناعی در جهاد تبیین، گفت: در این زمینه باید از روش‌های مختلفی مانند گفتگو، مناظره، پرسش و پاسخ و ارائه آمار و اطلاعات صحیح استفاده کرد.

حجت الاسلام ارتقایی در پایان با تأکید بر نقش جهادگران تبیین در اقناع افراد گفت: "جهادگران تبیین باید با صبر و حوصله و با استفاده از زبان ساده و قابل فهم، به روشنگری و اقناع این افراد بپردازند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار