کد خبر: ۱۳۹۸۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

۲۲ بهمن روز جشن ملی همراه با مشارکت پرشور برای آینده روشن است

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: ۲۲ بهمن سند خودباوری و روز جشن ملی همراه با مشارکت پرشور برای آینده روشن است.
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تبلیغات اسلامی اردبیل ضمن تبریک روز ۲۲ بهمن، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد:مردمی بودن ویژگی ممتاز انقلاب اسلامی ایران است که سایر انقلاب‌ها در جهان به دلیل نقص در این مولفه در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند و یا منحرف شدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با بیانکه شعار محوری امسال در 22 بهمن «جشن ملی، مشارکت پرشور، آینده روشن» است، افزود: مردم ایران با ایمان به خدا، رهبری دینی و همبستگی خود توانستند به همگان ثابت کنند که در هر زمان و مکانی در مقابل استکبار خواهند ایستاد و حتی از مظلومان جهان نیز حمایت خواهند کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: دشمن در این 45 سال به حربه‌های مختلف سعی کرده تا این ملت را از ادامه مسیر مأیوس و ناامید کند اما آنچه که نور امید را در دل این ملت زنده نگه داشته، بیگانه‌ستیزی و دوری از هرگونه وابستگی به نظام غرب و شرق بوده که امروز زمینه عزت و عظمت ایرانیان را در عرصه داخلی و خارجی فراهم کرده است.

تبیین دستاوردهای انقلاب ضرورت مهم فرهنگی در جامعه است

وی به دستاوردها و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی با تکیه بر تربیت‌یافتگان مکتب اسلام در اکثر ابعاد توانسته به توسعه دست یابد و به لحاظ علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی این پیشرفت و توسعه بر همگان ثابت شده است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل با بیان اینکه یوم الله ارزشمند ۲۲ بهمن سند افتخار ملت ایران و اوج غیرتمندی آنها برای رهایی از استکبار جهانی است، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی برای ملت کشور داشت که یکی از این دستاوردها اتحاد و انسجام ملت ایران بوده که هم‌اکنون این اتحاد، کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار داده است.

تقویت باورهای دینی، فرهنگ عمومی را در جامعه ارتقا می بخشد

حجت‌الاسلام جعفرزاده بیان کرد: ما باید با انقلابی ماندن و ادامه راه شهیدان والامقام، کشور را بیش از پیش در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهیم و نیاز است در این زمینه همگان اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم تا بتوانیم پیشرفت‌های کشور در عرصه‌های مختلف را دوچندان کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل توجه به تقویت باورهای عقیدتی و دینی مردم را ضروری دانست و گفت: انتظار می‌رود فرهیختگان و فعالان فرهنگی جامعه با تقویت باورهای مردمی در ارتقای فرهنگ عمومی با بهره مندی از تعالیم دینی تلاش کنند.

وی ادامه داد: نظام مقدس و سربلند جمهوری اسلامی ایران در طول45 سال عمر با برکت خود در رویارویی با انبوه توطئه‌های دشمنان، پوزه استکبار جهانی و سرسپرده‌های منطقه‌ای آن را به خاک مالیده و امروز با به اثبات رساندن حقانیت و حاکمیت دائمی خود، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند خود را جشن گرفته است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار