کد خبر: ۱۴۰۲۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

جشن اعیاد شعبانیه در ۱۰۰ هیئت مذهبی کردستان برگزار می‌شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه ۱۰۰ برنامه جشن و سرور در سطح هیئات مذهبی استان برگزار می‌شود.
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه ۱۰۰ برنامه جشن و شادی به همت هیئات مذهبی در سطح مناطق و محلات استان با هدف ایجاد شادی و نشاط برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین ۲۵ ویژه برنامه در سطح مساجد استان کردستان برگزار خواهد شد و در این برنامه‌ها شاهد برگزاری مراسم‌های متنوع و جذابی همچون مراسم و آئین ها، جُنگ‌ها و جشن‌های شادی، مسابقات فرهنگی، قرآن خوانی و تواشیح، سخنرانی و مداحی و قرائت ادعیه و ... خواهیم بود.

حجت الاسلام رازیانی تاکید کرد: هدف از برگزاری این برنامه‌ها ایجاد شور و نشاط و مودت با آموزه‌های دینی است و در این جشن‌ها برنامه‌های متنوعی از جمله سخنرانی بصیرتی و معرفت افزایی، مولودخوانی برگزار می‌شود.

وی همچنین از برگزاری جشن‌های خیابانی خبر داد و عنوان کرد: همچنین تعداد ۱۰ جشن خیابانی در شهر‌های بیجار، قروه و سنندج برگزار خواهد شد و مراسم نور افشانی در سطح میایدین شهر‌های استان نیز برپا می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان خاطر نشان کرد همچنین تعداد ۵۰ موکب وایستگاه‌های صلواتی در سطح استان برپا خواهد شد.

حجت الاسلام رازیانی در ادامه از اعزام ۵۰ مبلغ دینی خبر داد و ابراز داشت: همزمان با شروع اعیاد شعبانیه تعداد ۵۰ مبلغ دینی به نقاط مختلف استان اعزام خواهد شد که از این تعداد ۱۰ مبلغ ویژه مهدویت هستند.

وی خاطر نشان کرد: مراسم احیای جشن نیمه شعبان نیز در برخی از مساجد سطح استان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار