کد خبر: ۱۴۰۳۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان:

قدرت نفوذ و انتساب مداحان به اهل بیت، دلیل هجمه دشمنان به آن‌ها است

حجت الاسلام والمسلمین فوقی با اشاره به قدرت تاثیر کلام و رفتار مداحان در جامعه گفت: دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی، مداحی و مداحان را به سخره گرفته به جهت آن که منتسب به اهل بیت (ع) بوده اند.
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳

قدرت نفوذ و انتساب مداحان به اهل بیت، دلیل هجمه دشمنان به آنها است

به گزارش ‌‌روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین مهدی فوقی  در همایش فصلی مادحین طراز انقلاب اسلامی با اشاره به دشمنی و کینه ورزی دشمنان انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنی که حرف از دشمنی با انقلاب اسلامی می‌زند به جامعه روحانیت و مداح حمله می‌کند و جامعه مداح را تمسخر می‌کند.

وی با اشاره به قدرت تاثیر کلام و رفتار مداحان در جامعه افزود: دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی، مداحی و مداحان را به سخره گرفته به جهت آن که منتسب به اهل بیت (ع) بوده اند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان تاثیر مداحان به ویژه در عرصه جهاد تبیین گفت: برخی از مداحان ما از شهری به شهر دیگری می‌روند و مدیریت میدان و جهاد تبیین می‌کنند، لذا این مسئله مهم است که بتوانیم لکنت خود را برطرف کنیم.

وی آشنایی با وقایع و حوادث دوران انقلاب اسلامی را مهم دانست و عنوان کرد: باید از این که در دوران انقلاب اسلامی چه اتفاقاتی رخ داده مطلع باشیم در غیر این صورت ما نیز تحت تاثیر سیل هجمه رسانه‌ها قرار می‌گیریم.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار