کد خبر: ۱۴۰۴۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

دشمن با تزریق ناامیدی اراده ملت ایران را هدف گرفته است

گفت: امروز نقطه درگیری دشمن با ما اراده ملت ایران است و در این راستا مدام ناامیدی و یاس تزریق می کند.
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی، مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی صبح سه‌شنبه در همایش "هم‌اندیشی مشارکت حداکثری، تجلی اراده ملی" که با حضور مسئولین هیئت‌های مذهبی و مداحان شهرستان بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه هدایت‌گری ازجمله درس‌های مکتب سیدالشهدا (ع) است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به درس‌هایی از قیام امام حسین (ع) بیان کرد: همه ما باید دغدغه داشته باشیم که یک نفر را به هیئت و جبهه دین دعوت کنیم.

حجت‌الاسلام سالاری مکی با تأکید بر اینکه باید فرصت خدمت در ایران و زیر سایه حکومت دینی و شیعی را قدر بدانیم، ادامه داد: مردم ایران برای دفاع از دین و مرجعیت ایثارگری‌های فراوان کردند و ازاین‌جهت امام (ره) فرمود که من شهادت می‌دهم که شما مردم ایران از مردم زمان رسول خدا (ص) برتر هستند.


مردم ایران همواره پای‌کار انقلاب هستند

وی ادامه داد: همین مردم متوسط به پایین جامعه پای‌کار انقلاب در ۴۵ سال گذشته به‌ویژه در دوران دفاع مقدس بودند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه شهید آرمان علی وردی و شهید روح‌الله عجمیان تربیت‌شده همین هیئت‌ها بودند، گفت: امروز نقطه درگیری دشمن با ما اراده ملت ایران است و ازاین‌جهت مدام ناامیدی و یاس تزریق می‌کند.

حجت‌الاسلام سالاری مکی بابیان اینکه امروز جنگ اراده‌ها است، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید داشتند که هیئت کانون جهاد تبیین است و ازاین‌جهت ما و همه میز خطابه دار‌ها باید درزمینهٔ تشویق مردم به مشارکت در انتخابات ورود پیدا کنیم.


اهمیت جهاد تبیین برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات

وی با اشاره به اینکه نقطه درگیری دشمن با ما صندوق رأی است، بیان کرد: اگر آرا در صندوق رأی کاهش پیدا کرد ما هیئتی‌ها نیز تقصیرداریم چراکه نتوانسته‌ایم در عرصه جهاد تبیین وظیفه خود را به‌درستی انجام دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد: آن چیزی که اغتشاشات سال ۱۴۰۱ را از بین برد همین مجالس سیدالشهدا (ع) و تبیین‌گری‌ها بود.

حجت‌الاسلام سالاری مکی گفت: آن‌کسی که پای صندوق رأی حاضر نمی‌شود درواقع به اسرائیل، تروریست‌ها و دشمنان ایران رأی داده است.

ارسال نظر