کد خبر: ۱۴۰۸۴
کرمان| با حضور مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی؛

پیر غلام امام حسین در بهشت زهرای کرمان آرام گرفت

آیین تشییع حاج ایرج کامیابی پیرغلام امام حسین (ع) همزمان با سالروز میلاد اباعبدالله (ع) با حضور اقشار مختلف مردم، هیئت‌های مذهبی و مسئولان استان کرمان برگزار شد.
۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲

پیر غلام امام حسین در بهشت زهرای کرمان آرام گرفتبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، آیین تشییع حاج ایرج کامیابی پیر غلام امام حسین (ع) در روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه همزمان با سالروز میلاد اباعبدالله الحسین (ع) با حضور حجت‌الاسلام باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی کشور، حجت‌الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان و حجت‌الاسلام شهابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان برگزار شد.

در این مراسم اقشار مختلف مردم، بازاریان، هیئت‌های مذهبی، علما و روحانیون، ورزشکاران، خانواده‌های شهدا، مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی کرمان نیز حضور داشتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی کشور با تسلیت درگذشت پیرغلام امام حسین حاج ایرج کامیابی، اظهار داشت: این بزرگوار تمام عمر خود را برای اعتلای دستگاه امام حسین (ع) گذاشت و در راه خود محکم و استوار بود.

وی با اشاره به اینکه این پیرغلام امام حسین (ع) در تمام صحنه‌های انقلاب پرچمدار بود و پدری می‌کرد، ادامه داد: مرحوم ایرج کامیابی مدافع انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب بود.

رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی کشور با بیان اینکه او همراه با شهیدان بود و در دفاع مقدس و صحنه‌های مختلف از انقلاب اسلامی پشتیبانی کرد، گفت: این پیر غلام امام حسین (ع) بعد از دفاع مقدس نیز پای عهد خود با شهیدان ایستاد و تا روز آخر هم و غم مراسم حسینی را داشت.

وی بیان کرد: اینکه یک نفر ۸۰ سال زندگی خود را وقف امام حسین علیه‌السلام بکند و در این مسیر بدود خیلی لیاقت می‌خواهد؛ امام حسین (ع) هم او را انتخاب کرده بود.

باباخانی با بیان اینکه در این دنیا هر چقدر برای اعتلای دستگاه امام حسین (ع) قدم برداریم آن دنیا به درد ما می‌خورد، افزود: هر چه برای خودمان بدویم با مرگ ما به پایان می‌رسد.

پیکر مرحوم حاج ایرج کامیابی پیر غلام امام حسین (ع) با حضور باشکوه مردم، مسئولان و هیئت‌های مذهبی کرمان، از تکیه میدان قلعه به سمت خیابان امام خمینی (ره) تشییع شد.ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار