کد خبر: ۱۴۰۹۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

انتخابات یک جهاد عمومی است

حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی با اشاره به اینکه انتخابات یک جهاد عمومی است، گفت: حضور پر رونق مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیاری از معادلات را تغییر داد.
۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در رویداد خط جهاد هم‌اندیشی و ارائه تجربیات موفق گروه‌های جهادی که با موضوع حضور به‌موقع گروه‌های جهادی در گلوگاه‌های انقلاب اسلامی در بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های اخیر خود بار‌ها و بار‌ها بر موضوع مشارکت مردم در انتخابات تأکید داشته‌اند که نشان می‌دهد این موضوع اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه انتخابات یک جهاد عمومی است، بیان کرد: حضور پررونق مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیاری از معادلات را تغییر داد، ولی واقعیت این است که دشمن از اول سال بر روی کاهش مشارکت مردم برنامه‌ریزی کرده است.

حجت‌الاسلام سالاری مکی گفت: تمام فضای رسانه‌ای دشمن بر روی فاصله انداختن بین مردم و صندوق رأی تمرکز کرده و موضوعات بعدی در اولویت‌های دیگر برای آنان قرار دارد.

وی ادامه داد: اگر در موضوع برجام برخی کم‌کاری و کج‌فهمی کردند، کاهش مشارکت مردم در انتخابات خود یک برجام دیگر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به درس‌هایی از تاریخ اسلام اظهار کرد: ما در تاریخ اسلام قیام «توابین» راداریم که به واسط یاری نکردن از امام حسین (ع) در عاشورا، پشیمان شدند، ولی چون در زمان خود انجام‌وظیفه نکردند مؤثر واقع نشدند.

حجت‌الاسلام سالاری مکی بیان کرد: اگر ما تریبون داران برای مشارکت حداکثری تلاش نکنیم و انتخابات خدای‌نکرده باشکوه رقم نخورد ممکن است در آینده، چون «توابین» شویم.

وی بابیان اینکه امسال حضور رأی اولی‌ها بسیار جدی است، گفت: امروز در جنگ اراده‌ها هستیم که کار در این شرایط بسیار سخت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد: بی‌شک میزان مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند در شیوه تعامل برخی از کشور‌ها با ما مؤثر خواهد بود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار