کد خبر: ۱۴۱۰۳
خراسان شمالی| با حضور ۴۸ مداح نوجوان؛

اختتامیه مسابقات مداحی کوثر محبت در خراسان شمالی برگزار شد

رئیس کانون مداحان خراسان شمالی گفت: اختتامیه مسابقات مداحی کوثر محبت در خراسان شمالی با حضور ۴۸ نفر از مداحان نوجوان استان خراسان شمالی برگزار شد.
۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۲

اختتامیه مسابقات مداحی کوثر محبت در خراسان شمالی برگزار شدبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، علی‌اصغر قلعه نوئی، رئیس کانون مداحان خراسان شمالی اظهار کرد: به همت اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی وهمکاری کانون مداحان و بسیج مداحان این استان، مسابقات استانی مدیحه سرایی  «کوثر محبت» با حضور ۴۸ مداح نوجوان  برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین عوامل اصلی تأثیرگذار در جامعه، نوجوانان و جوانان هستند که در آینده صحنه‌گردانان اصلی و پیشران کشور در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خواهند بود.
مسئول برگزاری مسابقات کوثر محبت در استان خراسان شمالی افزود: توجه به این قشر در طراحی برنامه‌های فرهنگی و دینی، ضمن شکوفا کردن استعداد‌ها و هویت دادن به نوجوانان، آن‌ها را از آسیب‌ها و بحران‌های این دوره حساس مصون می‌سازد.

قلعه نوئی ادامه داد: یکی از اهداف اصلی برگزاری این مسابقات توجه به قشر نوجوان و هویت دادن و مصون‌سازی آنان در پرتوی حمایت اهل‌بیت (ع) و ورود آنان به مسیر ستایشگری و خادمی ائمه (ع) با شناسایی استعداد‌های برتر استان است.

وی افزود: افزود: مرحله شهرستانی این دور از مسابقات که در ایام ولادت حضرت زهرا (س) تا ولادت حضرت علی (ع) برگزار شد که تعداد ۴۸ نفر به مرحله استانی راه یافتند.

رئیس کانون مداحان خراسان شمالی بابیان اینکه در ۲۶ بهمن‌ماه مرحله استانی با انتخاب ۶ نفر برگزیده به پایان رسید، گفت: مرحله پایانی این دور از مسابقات در آستانه ولادت باسعادت امام زمان (عج) و با محوریت مدیحه خوانی برای حضرت مهدی (عج) به‌صورت منطقه‌ای در مشهد مقدس و در حرم رضوی برگزار می‌شود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار