کد خبر: ۱۴۱۲۵
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی:

حضور در انتخابات مایه اقتدار ملی است

سرپرست تبلیغات اسلامی ابوموسی با تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات، گفت: حضور در پای صندوق‌های رأی، مایه اقتدار ملی است.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حسنی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوموسی اظهار کرد: حضور پرشور در انتخابات مایه اقتدار ملی و موجب شکست توطئه‌های بدخواهان و معاندان نظام اسلامی خواهد شد.

وی افزود: انتخابات یک مسئولیت بزرگ شرعی، ملی و حق طبیعی همه ملت ایران است و هر آنچه که برای رسیدن به آرمان‌های بلند و والای این ملت لازم است، از مسیر انتخابات می‌گذرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسنی خاطر نشان کرد: مشارکت حداکثری مایه دلگرمی دوستان، پشتیبانی مسئولان نظام و اقتدار ملی بوده و از طرف دیگر هم مایه دلسردی و ناامیدی دشمنانی است که بدنبال جداکردن مردم از نظام و یاس آفرینی در جوانان هستند.

وی ادامه داد: در نظام اسلامی مردم از مولفه‌های اصلی قدرت بوده و در صحنه‌های سرنوشت ساز مانند هشت سال دفاع مقدس و انتخابات تمام توطئه‌های دشمن را نقش برآب کردند.

سرپرست تبلیغات اسلامی ابوموسی خاطرنشان کرد: دشمن اکنون در تلاش برای مشارکت نکردن مردم در انتخابات است و باید نخبگان و کسانی که دارای ظرفیت هدایت جامعه هستند در این عرصه جهت دهی دقیق به مردم داشته باشند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار