کد خبر: ۱۴۱۲۹
با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان انجام شد؛

رونمایی از «بی قرار»

حجت الاسلام سعید شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در یادواره شهدای روحانی استان کرمان که به میزبانی استان قم برگزار شد، از مجموعه پوستر‌های (بی قرار)، اثر فاخر و ارزشمند جدیدی از اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان که در راستای تبیین و ترویج مکتب شهید سلیمانی تولید شده اند، رونمایی کرد.
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶

بی قرار ، نام اثر هنری رونمایی شده اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سعید شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان با حضور در جمع طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه کرمانی‌های مقیم قم و بالاخص یادواره شهدای روحانی استان کرمان که به میزبانی شهر مقدس قم برگزار شد، از مجموعه پوستر‌های (بی قرار) رونمایی کرد.

اثر تولید شده، در ده قسمت مختلف خاطرات سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی را با ذوق و سلیقه هنرمندان کرمانی به تصویر کشیده است.

شهابی در جمع طلاب حوزه‌های علمیه قم گفت: تصمیم ما بر این است که مکتب حاج قاسم را تبیین و ترویج کنیم و از حاج قاسم، صرفا عکس دیده نشود بلکه سیره و سبک زندگی حاج قاسم هم دیده شود و این مهم، به کار هنری قوی نیاز دارد.

شهابی افزود: خاطرات نوشته شده و به تصویر کشیده شده در این مجموعه پوستر‌ها توسط دوستان نزدیک و خانواده شهید سلیمانی به تایید رسیده است.

گفتنی است که رونمایی از این مجموعه پوستر‌ها می‌بایست در روز سیزدهم دی ماه و در بیت الزهرا سردار دل‌ها، با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی ریاست مکرم سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی شود، که حادثه تلخ تروریستی کرمان مانع از تحقق این امر گردید.

ارسال نظر