کد خبر: ۱۴۱۳۰
کارشناس اعزام و امور مساجد تبلیغات اسلامی هرمزگان:

انتخابات سالم از مصادیق نظام جمهوری اسلامی است

کارشناس اعزام و امور مساجد تبلیغات اسلامی هرمزگان، با بیان اینکه موضوع انتخابات در نظام جمهوری اسلامی بسیار مهم است، گفت: انتخابات سالم از مصادیق نظام است،
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام اسحاق فاضلی کارشناس اعزام و امور مساجد تبلیغات اسلامی هرمزگان در گفتگو با روابط عمومی با اشاره به اینکه مردم باید تأثیرگذاری رأی خود را درک و احساس کنند، اظهار کرد: اولین شرط افزایش مشارکت همین درک اهمیت مشارکت هست، بنابراین اگر مردم نقش انتخابات در سرنوشت خود را درک کنند بدون شک حضوری فعال خواهند داشت.

وی با بیان اینکه باید این مهم را در جامعه نهادینه کنیم، تأکید کرد: شرکت و یا عدم شرکت نتیجه‌ای جز تغییر سرنوشت به دنبال نخواهد داشت.

حجت الاسلام فاضلی پور تاکید کرد: حاکمیت قانون و مشارکت حداکثری که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است به عنوان دو مولفه مهم و اثر گذار در انتخابات، زمینه را برای اقتدار نظام در عرصه‌های بین المللی و رفع مشکلات جامعه هموارتر می‌کند.

کارشناس اعزام و امور مساجد تبلیغات اسلامی هرمزگان، با بیان اینکه موضوع انتخابات در نظام جمهوری اسلامی بسیار مهم است، گفت: انتخابات سالم از مصادیق نظام است.

وی همچنین تاکید کرد: بدون شک انتخابات پیش رو با قدرت و شکوه برگزار خواهد شد، اما به نظر می‌رسد آنچه از همه‌چیز برای افزایش مشارکت مهم‌تر است تبیین اهمیت حضور مردم در صحنه خواهد بود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار