کد خبر: ۱۴۲۰۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

در مقطع فعلی، انتخابات قله‌ی کارزار جنگ اراده هاست

حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی با اشاره به نقش هیئات مذهبی در عرصه جهاد تبیین گفت: در مقطع فعلی هیئت‌های مذهبی در انتخابات که قله‌ی کارزار جنگ اراده هاست، میدان داری کنند.
۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵
 

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی که در شام ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) میهمان ویژه نشست مسئولین و هیئت امناء هیئات مذهبی شهرستان فردوس بود با اشاره به نقش هیئات مذهبی در عرصه جهاد تبیین گفت: هیئات مذهبی در مقطع فعلی که کارزار جنگ اراده‌ها شکل‌گرفته است در خصوص انتخابات باید میدان‌داری کنند.

حجت‌الاسلام سالاری مکی، با اشاره به اینکه انتخابات یک جهاد عمومی است، بیان کرد: طبق فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، تک‌تک مردم برای شرکت در انتخابات نقش تبیین گری داشته باشند.

وی ضمن اشاره به درس‌هایی از تاریخ اسلام اظهار کرد: در تاریخ اسلام قیام «توابین» را می‌شود مثال زد که به واسط یاری نکردن از امام حسین (ع) در عاشورا، پشیمان شدند، ولی چون در زمان خود انجام‌وظیفه نکردند مؤثر واقع نشدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در پایان با اشاره به تحولات منطقه‌ای و انزوای روزافزون رژیم غاصب صهیونیستی گفت: حضور ما در انتخابات پیش رو خاری به چشم دشمنان این انقلاب و نظام خواهد بود.

ارسال نظر