کد خبر: ۱۴۲۲۰
با حضور دهه نودی‌ها برگزار شد؛

همخوانی سرود "فرمانده مهدی" در اهواز

در آستانه میلاد باسعادت حضرت، ولی عصر (عج)، جشن بزرگ نیمه شعبان و سرود سلام فرمانده ۳ با حضور کودکان و نوجوانان اهوازی اجرا شد.
۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸

همخوانی سرودبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، جشن بزرگ نیمه شعبان عصر جمعه به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت امام مهدی موعود (عج)، با حضور اقشار مختلف جامعه در مقابل حسینیه عاشقان ثارالله اهواز برگزار شد.

در این آیین باشکوه جمع کثیری از کودکان، نوجوانان و دانش آموزان سراسر استان به شوق همخوانی سرود حماسی سلام فرمانده و فرمانده مهدی از آثار ارزشمند ابوذر روحی، حضور یافتند و در حضور این هنرمند هر سه سرود سلام فرمانده را به صورت یکصدا، زمزمه و همخوانی کردند.

جمعی از مسوولان استان، جامعه روحانیت، فرماندهان نیرو‌های مسلح، خانواده شهدا و پدران و مادران نسل‌های پس از انقلاب، در این آیین حضور داشتند و با همخوانی، بر شکوه این جشن بزرگ افزودند.

در این آیین باشکوه سرود‌های حماسی مختلفی توسط دانش آموزان سطوح مختلف اجرا شد که مردم مومن، ولایتمدار و انقلابی اهواز با تکان دادن پرچم مقدس ایران اسلامی، گروه‌های سرود را همراهی کردند.

در پایان این آیین نیز از تعدادی از دانش آموزانی که با سرود فرمانده مهدی همخوانی داشتند، تقدیر شد.

سرود فرمانده مهدی با صدای ابوذز روحی از تولیدات مرکز رسانه‌ای نهضت سازمان تبلیغات اسلامی است که در سراسر ایران اسلامی در حال همخوانی است.

گفتنی است از روز‌های گذشته به مناسبت ایام نیمه شعبان در بسیاری از مناطق اهواز و سایر شهر‌های استان، موکب‌ها و غرفه‌های مختلفی برای ایجاد شور و نشاط در جامعه برپا شده و مردم با آذین‌بندی کوچه و خیابان‌ها به استقبال این اعیاد خجسته رفته‌اند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار