کد خبر: ۱۴۲۳۳
۳ اسفند | رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

وظیفه موثران رسانه‌ای در جهاد تبیین بیشتر است/ موثران رسانه‌ای، چون «مومن آل یاسین» باید از حق دفاع کنند

حجت‌الاسلام محمد قمی در صفحه شخصی خود وظیفه مدیران و موثران رسانه‌ای را در قبال جهاد تبیین بیشتر دانست و خطاب به آن‌ها نوشت: انسان‌رسانه‌ها، چون «مومن آل‌یاسین» باید شجاعانه از حق دفاع کنند.
۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در صفحه شخصی خود وظیفه‌ مدیران و موثران رسانه‌ای، سامانه‌های خبری و ... در قبال جهاد تبیین را امری سنگین و بیشتر دانست و نوشت: 

«مدیران و مؤثران رسانه، سامانه‌های خبری، رسانه‌های اجتماعی و انسان‌رسانه‌ها، در قبال فریضه‌‌ی تبیین بیش‌تر موظف و مسئول‌اند. باید مثل «مؤمن آل‌یاسین» که همه را خطاب کرد و صریح گفت که بشنوید، شجاعانه از حق دفاع کرد. این نه یک لطف یا کار ضمنی بلکه تکلیفی روشن و خواسته‌ی واضح خداوند عالم است.»

وظیفه موثران رسانه‌ای در جهاد تبیین بیشتر است/ موثران رسانه‌ای، چون «مومن آل یاسین» باید از حق دفاع کنند

گفتنی است، مؤمن آل یاسین که در برخی متون اسلامی از او به حبیب نجار نام برده شده، فردی حق‌جو است که در ابتدای سوره مبارکه یس به او اشاره شده؛ پس از آن که مردم رسولانی که از جانب حضرت عیسی (ع) به «قریه» رفته بودند را انکار کردند، او شتابان خود را به مردم رساند و از منکران خواست یگانه‌پرستی و معاد را باور کنند؛ اما مردم به او حمله بردند و به‌طرز فجیعی به قتل رسید. در منابع تفسیری و روایی، از حبیب نجّار و ایمان وی تجلیل شده است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار